سیب، فورد، و دیزنی فشار به عقب در ممنوعیت ویچت ترامپ: دلار آمریکا

چند شرکت بزرگ آمریکائی نگرانی خود را از اثرات دستور اجرایی دولت ترامپ با هدف قرار دادن وی چت، بر اساس گزارشی در وال استریت ژورنال ابراز کرده اند. بیش از ده ها شرکت از جمله اپل، فورد، والمارت، و دیزنی همه گفته می شود که در تماس با مقامات کاخ سفید در روز سه شنبه که در آن شرکت جزئیات عواقب نامطلوب که ممنوعیت وی چت می تواند در کسب و کار خود را داشته باشد گرفته شده است.

دستور اجرایی پنج شنبه شب امضا شد و به صراحت بلوک “هر معامله ای که مربوط به وی چت است.” قرار است در چند هفته به مورد اثر قرار بگيره، اما با توجه به زبان گسترده اش هنوز سردرگمي زيادي در دسترس ي در نظر گرفته شده از اين ممنوعیت وجود داره، که موضوع ش به وزارت بازرگاني ميشه. به گزارش سی.ای.تی.ای، یکی از دلایل تماس کاخ سفید و شرکت های آمریکا تلاش برای به دست آوردن برخی وضوح در این زمینه بود.

که توسط غول اینترنتی Tencent اداره می شود، وی چت برنامه پیام غالب در چین است، و همچنین به طور گسترده برای پرداخت، تجارت الکترونیک، بازاریابی، و بیشتر استفاده می شود. این هیچ اغراق نیست که بگویند این حضور همه جا در زندگی مدرن چینی است، و هر گوشی هوشمند بدون دسترسی به آن، فروش بسیار سخت خواهد بود.

این به این معنی که ممنوعیت آشکارا سیب به طور مستقیم صدمه دیده است، به عنوان یک کسب و کار آمریکا که دیگر قادر به ارائه محصولات قابل دوام در بزرگترین بازار تلفن همراه جهان است. فروشگاه App بدون ویچت خواهد بود حتی بیشتر از مشکل برای آی فون در چین از عدم وجود خدمات گوگل برای هوآوی در جای دیگر.

اما حتی شرکت های آمریکایی با رابطه ای دورتر با صنعت گوشی های هوشمند باعث نگرانی شده اند. نمی توان به بازار محصولات و یا رسیدگی به معاملات در ویچت به طور قابل توجهی در عملیات خود را در چین و توانایی خود را برای رسیدن به مصرف کنندگان چینی را در هم می پراکند. این شرکت ها امیدوار هستند که دامنه دستور اجرایی در هفته های آینده محدود و روشن شود ، می گوید : سی.پی.ای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>