Apple بر اساس گزارش راه اندازی بسته نرم افزاری اشتراک با آیفون جدید این اکتبر

Apple در نظر دارد تا در ماه اکتبر سال ۲۰۱۱ در کنار آیفون های جدید خود، طیف وسیعی از بسته های اشتراک را رونمایی کند. در داخل، بسته های نرم افزاری به عنوان “اپل یک” اشاره می شود، هر چند که این لزوما ً به نام آنها تحت راه اندازی نمی شود.

تعداد ردیف های مختلف در دسترس خواهد بود, با شروع با دسته کوچک موسیقی پایه اپل و اپل تلویزیون+, در حالی که بسته نرم افزاری گران تر اپل سرگرمی اضافه کنید, سپس اپل اخبار + در لایه بعدی, سپس ذخیره سازی اضافی iCloud برای لایه بالاتر از آن.

بسته نرم افزاری بالاتر پایان نیز گزارش شده است که به عنوان دیده نشده خدمات اشتراک تناسب اندام از اپل شامل. این کلاس های مجازی و تمرینات قابل دسترسی از طریق برنامه iOS و در تلویزیون اپل، شبیه به خدمات از نایک و Peloton ارائه دهد.

بلومبرگ می گوید که بسته نرم افزاری به بازار عرضه خواهد شد به سمت خانواده ها، و آن ها با سیستم اشتراک گذاری خانواده اپل کار می کنند، به این معنی که هر سرویس می تواند توسط شش نفر قابل دسترسی باشد. آنطور که انتظار دارید با بسته های اشتراک، خرید آنها ارزان تر از خرید خدمات فردی باشد. به عنوان بلومبرگ می گوید: “به عنوان مثال، اگر یک خانواده مشترک امروز به تمام خدمات عمده اپل به علاوه بالاترین ردیف ذخیره سازی iCloud، که در حدود 45 دلار در ماه هزینه. یک بسته نرم افزاری جدید می تواند بیش از 5 دلار از آن دست بکشد.”

بلومبرگ گزارش می دهد که علاوه بر این بسته نرم افزاری، اپل قصد دارد شروع به ارائه ترکیب های نرم افزاری و سخت افزاری جدیدی کند، مانند یک سال رایگان از اپل آرکید با خرید یک جعبه جریان تلویزیون اپل. با این Bloomberg حال، بلومبرگ می گوید اپل برنامه ای برای شامل برنامه های پرداخت ماهانه برای آی فون یا مک با این بسته نرم افزاری را مستقیما دور، احتمال اپل تیم کوک مدیر عامل شرکت در گذشته به alluded.

هنوز هیچ ویژگی خاصی در قیمت گذاری یا پیکربندی دقیق هر بسته نرم افزاری وجود دارد، و این بسیار ممکن است این جزئیات قبل از بسته نرم افزاری در سال جاری رونمایی شود تغییر خواهد کرد.

گزارش هایی از طرح اپل برای ارائه بسته نرم افزاری اشتراک از سال 2018 حداقل وجود دارد، اما آنها به نظر می رسد بسیار بیشتر بتن در حال حاضر. در ماه گذشته، کد در iOS 13.5.5 یافت شد که به هر دو “پیشنهاد بسته نرم افزاری” و “اشتراک بسته نرم افزاری” اشاره داشت، و در سال 2019 این شرکت با یک بسته نرم افزاری برای دانش آموزان، بسته بندی با هم موسیقی اپل و اپل تلویزیون + تجربه.

اپل شده است به طور فزاینده ای بر درآمد تکراری از کسب و کار خدمات آن در سال های اخیر متمرکز شده است، به ویژه به عنوان فروش از فلات گوشی های هوشمند. و به عنوان آمازون نشان داده است با آمازون نخست، که بسته نرم افزاری با هم زمان تحویل سریعتر در کنار جریان موسیقی و ویدئو، اشتراک می تواند درآمد منظم در حالی که قفل مشتریان را به اکوسیستم شرکت فراهم می کند. هنگامی که شما را خریداری کرده ام نخست، آن را حس می کند که سفارش بیشتر از آمازون. بسته نرم افزاری اشتراک اپل می تواند همین کار را برای خدمات و سخت افزار خود را انجام دهد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>