حماسه ارائه می دهد پرداخت مستقیم جدید در Fortnite در ios و آندروید به اطراف هزینه های فروشگاه برنامه

امروز، حماسه اعلام کرد Fortnite “قطره مگا،” تخفیف دائمی در V- bucks و دیگر خرید های نقدی در بازی تا 20 درصد. توسعه دهنده سریع است به اشاره است که آن را فروش نیست: این قیمت های جدید برای ارز در برنامه در هر دو نسخه کامپیوتر و کنسول بازی. در موبایل، با این حال، همه چیز کمی پیچیده تر است.

در هر دو سیستم عامل iOS و آندروید، حماسه یک گزینه پرداخت مستقیم جدید معرفی کرده است. اگر شما خرید V-bucks و یا هر چیز دیگری در بازی را از طریق فروشگاه App فروشگاه و یا گوگل بازی فروشگاه, آن را مانند همیشه هزینه. اما گزینه جدید مستقیم همراه با تخفیف؛ هنگامی که آن را انتخاب کنید، بازی شما را به صفحه پرداخت می فرستد که در آن شما می توانید یا کارت اعتباری و یا پی پال را انتخاب کنید. “در حال حاضر، هیچ پس انداز اگر بازیکن استفاده از گزینه های پرداخت اپل و گوگل، که در آن اپل و گوگل جمع آوری هزینه های 30 درصد ی اغراق در تمام پرداخت ها وجود دارد،” حماسه می گوید. اگر اپل و گوگل هزینه های خود را در پرداخت ها پایین بیاید، اپیک در طول پس انداز به بازیکنان منتقل خواهد شد.” (شما می توانید فهرستی از کشورهای پشتیبانی شده را در اینجا بررسی کنید.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>