حماسه شکایت گوگل بیش از حذف Fortnite از فروشگاه گوگل پلی

حماسه بازی ها در برابر گوگل بیش از نقض ضد تراست ادعا ، درست چند ساعت پس از هر دو فروشگاه بازی و iOS فروشگاه برنامه و تشکیل پرونده دعوی در دادگاه مشابه علیه اپل ثبت شده است. طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که محدودیت های پرداخت گوگل در فروشگاه بازی به منزله انحصار و در نتیجه نقض هر دو قانون شِرمن و قانون کارترایت کالیفرنیا است. بازی ضربه حماسه Fortnite از فروشگاه گوگل پلی در اوایل امروز حذف شد.

که در آن شکایت اپل با شرح یازدیاد سال 1984 آگهی شرکت باز شد، شکایت اپیک علیه گوگل بر روی این شرکت که در حال حاضر بدنام “شر” مانترا نیست تمرکز دارد. بیست و دو سال بعد، گوگل شعار خود را به تقریبا ً یک پس از فکر، “و شکایت ادعا می کند، “و با استفاده از اندازه خود را به انجام شر بر رقبا، مبتدیان، مشتریان، و کاربران در یک slew از بازار آن رشد کرده است به انحصار.”

اتهامات فراتر از طرح دعوی در دادگاه اپل در برخی از موارد، همچنین به عنوان مثال شیوه های ضد رقابتی در برخورد با OEMs و در دادن فروشگاه گوگل پلی به سیستم صورتحساب در فروشگاه گوگل.

توسعه…

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>