اکنون, قرنطینه خانه 7 روزه پس از ترخیص

بنگلورو: در پی یک جهت دیوان عالی کشور تغییراتی در معیارهای ترخیص بیماران COVID ایجاد کرده است. بیماران در حال حاضر باید هفت روز انزوای خانگی را با خودمانیتورینگ پس از ترخیص، در حالی که 14 روز زودتر از آن بود، انجام می شود. بند 14 روزه قرنطینه خانگی برای بیماران ی که به شدت بیمار شده اند پس از ترخیص برداشته شده است.

بیماران COVID می توانند پس از ۱۰ روز از شروع علائم، یا تاریخ نمونه گیری، و بدون تب به مدت سه روز از انزوای خانگی آزاد شوند. پس از آن، آنها باید به مدت هفت روز و خود نظارت یمن جدا، و دیگر وجود خواهد داشت آزمایش. گواهی تناسب اندام توسط یک افسر پزشکی منطقه صادر خواهد شد. در صورت دارا بودن معیارهای خاصی، بیماران بدون علامت و متوسط 10 روز بعد از انجام آزمایش مرخص خواهند شد. آنها به یک آزمایش تکرار نیاز نخواهند داشت. بیماران شدید، از جمله HIV در معرض خطر ایمنی، پیوند و بیماران بدخیم باید تحت یک آزمایش تکرار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>