فیس بوک شروع به درهم سازی اینستاگرام و چت مسنجر در آپدیت جدید

فیس بوک به نظر می رسد به flipping سوئیچ در یکپارچه سازی سیستم های چت برای اینستاگرام و مسنجر. در عصر جمعه، چند The Verge سردبیر در واگرا در سراسر کشور — در هر دو دستگاه iOS و آندروید — متوجه یک صفحه نمایش به روز رسانی ظاهر شده در برنامه تلفن همراه اینستاگرام با پیام “راه جدیدی برای پیام در اینستاگرام وجود دارد” با یک لیست از ویژگی های از جمله “نگاه جدید رنگارنگ برای چت های خود را,” واکنش های emoji بیشتر, کش رفتن به پاسخ, و یکی از بزرگ: “چت با دوستان ی که از فیس بوک استفاده می کنند.”

هنگامی که شما آمار به روز رسانی, آیکون DM به طور منظم در سمت راست بالای اینستاگرام با آرم فیس بوک مسنجر جایگزین. چت در اینستاگرام در واقع رنگارنگ تر از قبل، با پیام های فرستنده تغییر بین آبی و بنفش به عنوان شما حرکت می کنند. با این حال، حداقل در حال حاضر، هنوز هم امکان پیام به کاربران فیس بوک از اینستاگرام وجود دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>