افراد نزدیک به قتل زن به اتهام اموال

  • شش نفر در بازداشت پلیس
  • مرده به رودخانه کاوري پرتاب شده
  • متهم آشکار داستان های مبهم از قتل در یک استاپر مست

بتاداپورا : زنی که به اتهام اموال توسط بستگانش به قتل رسيده است، که بعدا جسد ش را Periyapatna به رودخانه کاوري پرتاب کرد، در شهر بتاداپورا پليس در پرياپاتنا تالوک و پليس شش نفر را در ارتباط با قتل به حضانت گرفته و از آنها بازجويي مي کنند. Bettadapura

گانگاما (45) از بتاداپورا کسی است که توسط بستگان ش به قتل رسيده و پلیس به همراه پرسنل آتش نشانی و خدمات اورژانس، عملیات جستجو برای ردیابی و ماهی گیری از بدن را آغاز کرده اند.

جزئیات

Gangamma، از مردم روستای ماور در هونسور، در ازدواج با Virupaksha از روستای Bettadapura داده شد 25 سال پیش و این زوج هیچ فرزند.

ویروپاکشا هفت سال پیش در گذشت و گانگاما در خانه ای که به عنوان سهم خود در ملک دریافت کرده بود تنها می ماند و با رشد محصولات کوچک در زمین کشاورزی که به عنوان سهم خود در ملک نیز دریافت می شد، معیشت خود را کسب می کرد.

این است که یاد گرفته شده است که بستگان او استفاده می شود به طور مکرر او را آزار و اذیت به آنها اموال خود را و Gangamma شکایت خود را علیه بستگان خود را با پلیس Bettadapura ، که بستگان خود را به اداره پلیس تماس گرفته بود و آنها هشدار داده بود که به آنها آزار و اذیت Gangamma علاوه بر گرفتن نامه ای امضا شده توسط آنها.

اما در سوم اوت، گانگاما که به خانه داماد برادرش رفته بود و به عقب برگشته بود، گم شده بود و برادرش گوویندگودا در ۷ اوت شکایت گمشده ای را در اداره پلیس بتاداپورا تسلیم کرده بود.

چگونه راز قتل فاش شد؟

در 14 آگوست، وقتی گوویندگودا به دنبال خواهرش گانگاما به روستای بتاداپورا آمد، دو نفر که به او معروف بودند – ویجایاکومار و وکیتش — به او (گوویندگودا) گفتند که در ۱۳ اوت، هنگامی که به نزدیکی سانته مالا می رفتند، دو نفر — راجش و منجو — که کاملاً مست بودند به آن ها گفتند که گانگاما را به قتل می رسند و جسد او را به رودخانه پرتاب کرده اند و با وجود اینکه برادر گانگاما شکایتی را تسلیم کرده است. پليس هيچ کاري نميتونه بکنه در پی اظهارات ویجایاکومار و وکیتش، گوویندگودا در ۱۵ اوت شکایت دیگری را ارائه کرد.

بر اساس شکایت، پلیس بتاداپورا برادر زن گنگاما شیواراج، یکی دیگر از برادرزن باسواراجو پسر کیران را گرفت، با این حال یکی دیگر از برادرزن پسر نینگگوودا راویشانکار، کارگر خانه کیران مانجو و راننده راجش و ونکتاش را به حضانت خود برد و از آنها بازجویی کرد.

بنابر منابع پلیس، گفته می شود متهم نشان داده است که گانگاما سهم خود را از خانه به یک جیوتی تقسیم کرده است و از ترس این که گانگاما سهم خود را از اموال بفروشد و آنها چیزی دریافت نکند، آنها (متهم) گانگاما را با حوله در اوت 3 شب در خانه اش به اشتراک گذاشته بود، جسد مرده را در یک خودکار کالا در نزدیکی روستای هاناسوگه در K.R. Nagar taluk جابجا کرد و جسد مرده را به رودخانه Cauvery انداخت.

تیم پلیس متشکل از پریاپاتنا بازرس دایره پرادیپ، بتاداپورا زیر بازرس پوتاراجو و کارکنان دیلیپ، هاریش، بهاسکار، مانجو و شکار در کنار جستجو برای ردیابی جسد گنگاما در رودخانه، تحقیقات خود را ادامه می دهند. تیم پلیس نیز متهم ان را به محل آورده و در حال جمع آوری اطلاعات حیاتی از آنها هستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>