HP’s Pavilion x360 یک لپ تاپ مجهز به LTE در اواسط برد است که گوشه های زیادی را کاهش می ده

HP ‘s2020 غرفه x360 به عنوان قدرتمند و یا خوب به نظر می رسه به عنوان حسادت x360 خود را. که به نظر می رسه که در برابر غرفه ها رنگ های بزرگ هستن، اما به عنوان پایین HP ماشین 2 در 1، این دقیقا همان چیزی است که طراحی شده است. و در حالی که آن را به همان نوع از تجدید نظر و یا تقریبا به همان اندازه بلند شدن، مدل خاص که من بررسی پشتیبانی LTE، ویژگی است که به ندرت در این نقطه قیمت دیده می شود.

این پیکربندی 699 دلاری شامل توانایی اتصال به AT&T، T-Mobile (و به این منظور، گوگل فی)، یا برج های Verizon LTE به عنوان یک پرک در کنار مشخصات استاندارد میان برد است. که شامل پردازنده چهار هسته ای اینتل I5-1035G1, 8GB رم, 256GB NVMe SSD, 250-nit, 14 اینچ 1080p صفحه نمایش لمسی, و انتخاب سالم از پورت.

HP می سازد چند نسخه دیگر از غرفه x360, با tweaks به اندازه صفحه نمایش, رنگ شاسی, تعداد رم, ساخته شده در ذخیره سازی, و روشنایی صفحه نمایش, اما من فکر می کنم این مدل آماده LTE (14-dw0097nr) جذاب ترین گزینه در دسترس است, حتی با توجه به سازش آن. این لپ تاپ آماده است برای رفتن اگر شما نیاز به تلفن همراه در یک لحظه توجه کنید، و برای قیمت، که واقعا جذاب است. اما این نیست که بگویند هیچ گوشه ای قطع نشده است.

با وجود داشتن مشخصات بهتر از هر لپ تاپ LTE آماده ویندوز 10 در این نقطه قیمت, غرفه x360 احساس کند حتی تحت فشار متوسط. باز کردن منوها و برنامه های سوئیچینگ معمولاً کند بود، و انتقال فایل های بزرگ از طریق پورت USB-C آن، ابدیت به خود گرفت. بدیهی شد که این لپ تاپ ساخته شده است برای رسیدگی به وظایف اساسی، و در آن، آن را یک گزینه جامد است. اما اگر قدرت مهم تر از اتصال گسترده تر است، قیمت گذاری 2020 حسادت x360 سرمایه گذاری هوشمندانه تر خواهد بود.

HP Pavilion x360

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>