تست سریع آنتی ژن

ادامه دارد

میسور/میسورو: آزمون آنتی ژن سریع COVID-19 در مقیاس انبوه توسط اداره ناحیه انجام می شود، امروز وارد دومین روز شد، با این آزمایش که در پنج مرکز در سراسر شهر انجام شد.

در تالار شهر، یکی از مراکزی که در قلب شهر قرار دارد، بیش از ۶۰ نفر حتی قبل از باز شدن مرکز در ساعت ۱۰ صبح به صورت داوطلبانه به صف دیده می شدند. چهار مرکز دیگر که در آن RAT امروز در مدرسه قوبا در Udayagiri، مدرسه الکریم در Rajivnagar، CITB Choultry در هبالا و Manasagangothri باز تئاتر هوا انجام شده است.

جرم موش تست که توسط اداره منطقه دیروز برای پوشش گسترده تر از جمعیت راه اندازی شد، برای برخی از روز ها بیشتر در مکان های مختلف ادامه خواهد داد و از 10 صبح تا 1 بعد از ظهر در تمام روز ها.

در طول تست RAT، آزمایشگاه از همه نمونه بینی می گیره و گزارش ها رو در حدود 30 دقیقه گزارش می ده.

در اولین روز از پرتاب دیروز، حدود 180 نفر در مرکز تست تالار شهر و 36 نفر از آنها، با یک عظیم 20 درصد، آزمایش مثبت برای COVID-19 آزمایش شد، آن را یاد گرفته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>