انتخاب برای دوره کارکنان در ایالات متحده دانشکده جنگ دریایی

میسور/میسورو: موکتیرا ستوان فرمانده سورج آیپا برای نمایندگی نیروی Indian Navy دریایی هند برای دوره معتبر کارکنان در کالج جنگ نیروی دریایی آمریکا، رود آیلند، ایالات متحده آمریکا انتخاب شده است.

Suraj پایان تحصیلات خود را از دانشکده نظامی هند راشترییا (RIMC), دهرادون و پس از آن به آکادمی نیروی دریایی از جایی که او به عنوان کاپیتان دانشکده افسری فارغ التحصیل شد.

او شمشیر افتخار و رئیس ستاد نیروی دریایی مدال طلا برای ایستادن در اولین نظم کلی شایستگی در حال سفارش به شاخه اجرایی نیروی دریایی هند در سال 2010 به دست آورد.

در طول دوره او، Suraj تا به انتصاب اتراق مختلف از جمله افسر فرماندهی سریع حمله پیشه و هنرورز، مربی در آکادمی نیروی دریایی هند، Ezhimala و انتصابات مهم عملیاتی در کشتی های جنگی خط مقدم نیروی دریایی هند برگزار شده است.

او در ارتباطات و جنگ الکترونیک تخصص دارد و در دوره تخصصی خود در ابتدا ایستاد. همچنین او این امتیاز را داشت که در دوره بازبینی ناوگان بین المللی که در سال ۲۰۱۶ در ویزاخاپاتنام برگزار شد، گارد افتخار را به رئیس جمهور هند فرماندهی کند. Suraj تا به افسران از 52 کشور دیگر برای دوره کارکنان در ایالات متحده آمریکا در این سال ملحق شده است.

فرزند سرهنگ دوم ام.ای.کاریپا، اس ام (Retd.) و ساراسواتی کاریاپا (آنالامادا)، که در ۱۶ سناویهار، جاده اصلی کامناهالهالی، بنگورو، خواهر بزرگ سورج پوجا کاریپا در حال حاضر رئیس – منابع انسانی در مهندسان واسکون محدود، پونا، ساکن هستند. Suraj با دکتر یامونا، دندانپزشک و دختر Maneyapanda Manu Mandanna و Kamu، ساکنان Gonikoppal، Kodagu ازدواج کرده است.

سوراج که در میان پنج نامزد لاخ که در دسته خود برای NDA ظاهر شده اند، در میان پنج نامزد ۹ می ایستاد، می گوید که مادرش الهام بخش او بوده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>