بنگالورو: رسمی است. Dasara 2020 خواهد شد یک امر کم کلید به دلیل COVID-19 همه گیر اما جشن به سنت های قدیمی چوب. این توسط وزیر ارشد B.S. Yediyurappa در بنگالورو امروز صبح قبل از ترک به ماندیا در هلی کوپتر اعلام شد به ارائه Bagina به کریشنا راجا ساگار (KRS) سد است که پر به رشوه.

نادا هابا یک ماجرای ساده اما سنتی خواهد بود که هیچ گردهمایی بزرگی ندارد. با اعلام CM، روشن است که دولت ایالتی مدل اودیشا را دنبال خواهد کرد که در آن پوري لرد جاگانات ياترا معروف به صورت نمادين بدون تجمع مردم و توريست ها برگزار شد تا شاهد منظره بزرگ باشد. کل این رویداد به صورت زنده به صورت آنلاین پخش شد.

یدیوراپا گفت که بحث های متعددی در سطح دولت در مورد چگونگی انجام جشنواره داسارا با توجه به واگیر COVID صورت گرفته است. وی تصریح کرد: دولت تصمیم گرفته است این جشنواره را به شیوه ای کم کلید اما با پایبندی به سنت ها جشن بگیرد و به احساسات مردم لطمه نزند. CM گفت: تغییرات جشن ها در موعد مقرر کار خواهد شد.

تخمین زده می شود 10 نفر از مردم لاخ بازدید Mysuru هر سال در طول 10 روز دولت تحت حمایت Dasara extravaganza. با این حال، امسال ابرهای تیره COVID-19 این جشن ها را بر سر خود ریخته اند.

هنجار سختگیرانه دوری اجتماعی باید حداقل تا زمانی که همه گیر تحت کنترل کامل قرار گیرد، دنبال شود. داسارا به سختی دو ماه فاصله دارد و موفقیت جشن ها تنها به افزایش جمعیت برای دیدن فیل های کاپاریسون شده و سقوط توریستی در مکان های مختلف داسارا بستگی دارد.

درآمدهای گردشگری میسورو، اشتغال و اشتغال بیش از حد به داسارا بستگی دارد و با دولت تصمیم می گیرد که جشن ها یک ماجرای کم کلید خواهد بود، ذینفعان گردشگری به آینده ای ناخوشایند خیره می شوند.

بسیاری از گردشگران خارجی بیش از حد گله Mysuru در طول قبل از Dasara و ادامه اقامت خود را تا دسامبر. امسال در مورد ورود گردشگران خارجی به دلیل مرگ و میر های گسترده ای که توسط کروناویروس آغاز شده است، عدم قطعیت وجود دارد.

COVID در حال حاضر بسیاری از رویدادهای تقویم بین المللی مانند Oktoberfest در آلمان را تحت تاثیر قرار داده است که در سال جاری لغو شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net