چگونه می شود xCloud مایکروسافت و جریان بازی ایکس باکس بر روی گوشی خود را در حال حاضر

مایکروسافت xCloud بازی توانایی های جریان خواهد شد به طور رسمی به ایکس باکس بازی اشتراک نهایی با شروع در سپتامبر 15، با پشتیبانی از بیش از 100 بازی یکپارچه. با این حال، شما لازم نیست که صبر کنید تا سعی کنید از خدمات بازی ابر، و این امکان وجود دارد که شما در حال حاضر ممکن است تمام اجزای لازم را به آن اتفاق می افتد.

در اینجا آنچه شما نیاز دارید که آن را خودتان امتحان کنید:

  • اشتراک ایکس باکس بازی پاس نهایی، سرویس مایکروسافت که هزینه 14.99 دلار در ماه و همچنین فراهم می کند یک کاتالوگ از بازی های پاس بازی در هر دو کنسول و کامپیوتر، و همچنین ایکس باکس زنده طلا برای چند نفره آنلاین، و تخفیف در بازی.
  • تلفن اندرویدی یا تبلتی که اندروید 6.0 مارشملو یا بعد از آن را اجرا می کند و بلوتوث 4.0 یا بیشتر دارد. شما به چنین دستگاهی برای دانلود برنامه از فروشگاه Google Play نیاز خواهید داشت. در حال حاضر، xCloud نخواهد بود آمدن به آیفون.
  • یک کنترل کننده سازگار برای اتصال به تلفن یا تبلت خود را بر روی بلوتوث، یا USB. در رابطه با اتصال از طریق USB، باید بتوانید از یک میکرو USB (که کنترل رکن های بی سیم DualShock 4 و Xbox از آن استفاده می کنند) به کابل USB-A با آداپتور OTG (میکرو USB, USB-C) برای جا دادن پورت شارژ گوشی خود استفاده کنید. کنترل کننده بی سیم بلوتوث آماده ایکس باکس یک فقط خوب کار خواهد کرد اگر شما اضافه کردن یک کلیپ تلفن, اما توجه داشته باشید که یکی از قدیمی تر با پلاستیک براق در نزدیکی دکمه های شانه بلوتوث پشتیبانی نمی کند.

(شما همچنین می توانید یکی از ناوگان کنترل کننده های آماده xCloud را امتحان کنید که به تازگی اعلام شد، از جمله POWERA’s MOGA XP5-X، 8Bitdo SN30 Pro برای ایکس باک، یا کیشی رازر برای ایکس باک است که هر کدام شامل یک کلیپ یا نقطه دیگر برای گوشی شما هستند. ایکس باک الیت Gen 2 کنترل کننده نیز کار خواهد کرد، به عنوان آینده ایکس با ایکس باک سری ایکس کنترل کننده است که راه خود را به دست برخی از خریداران خوش شانس پیدا کرده اند. مایکروسافت در حال کار برای انطباق بر روی صفحه نمایش کنترل لمسی برای برخی از بازی های خود را هنگامی که یک کنترل کننده در دسترس نیست، هر چند که این ویژگی اضافه نخواهد شد تا xCloud راه اندازی شد در ماه سپتامبر.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر