گوگل را تحت فشار قرار دادند از به روز رسانی سیستم عامل قابل توجهی به جوانه پیکسل خود را در این هفته ، اضافه کردن چندین ویژگی های جدید به earbuds بی سیم واقعی از جمله “افزایش باس” تنظیم ، تشخیص به اشتراک گذاری (بنابراین شما می توانید به صورت جداگانه مجموعه ای از حجم برای هر earbud در هنگام به اشتراک گذاری یکی از آنها را با کسی) ، هشدار توجه ، و بیشتر. سیستم عامل به روز شده نیز قرار بود برای رسیدگی به اتصال و مشکلات ترک صدا است که برخی از خریداران جوانه پیکسل اولیه شده اند شکایت در مورد.

پس از مدتی گوش دادن به جوانه پیکسل امروز، من می خواهم بگویم گوگل در بیت اول موفق شد؛ افزایش باس می سازد برای بهبود بسیار واقعی به کیفیت صدا اگر شما توسط عملکرد کم پایان قبل از نا امید شد. اما سیگنال بی سیم Pixel Buds هنوز ضعیف تر از آن چیزی است که باید باشد، و اختلالات خسته کننده موسیقی باقی می ماند.

پس از استفاده از به روز رسانی, شما افزایش باس تحت بخش “صدا” پیدا کنید, که همچنین شامل گزینه های جدید, هشدار توجه تجربی. Toggling آن را در می افزاید: مقدار قابل توجهی از oomph اضافی به فرکانس های پایین تر. اگر شما در بر داشت جوانه پیکسل به کمی تخت قبلا, شما ممکن است خوشایند پس از تلاش افزایش باس شگفت زده. این باعث می شود تفاوت بدون قریب به اتفاق اواسط و فرکانس های بالاتر، بنابراین گوگل یک کار خوب با تنظیم EQ انجام داده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de