اگر شما فکر می کنم پاییز بچه ها خواهد بود یک بازی تلفن همراه کامل، چین تا به اخبار برای شما 88801100011088 وحشی محبوب بازی بچه ها پاییز : حذفی نهایی گزارش شده است که آمدن به تلفن همراه. دانیل احمد تحلیلگر بازی ها توییت کرد که شرکت سرگرمی چینی بیلیبیلی حقوق انتشار نسخه تلفن همراه این بازی را تأمین کرده است، اما تنها در چین. بیلیبیلی در وب سایت خود می گوید این «عامل انحصاری» برای یک بازی تلفن همراه واقعی در سرزمین اصلی چین خواهد بود که گوگل در حال ترجمه به «لوبیای ژله ای: حذفی نهایی» با «لوبیای ژله ای» اشاره ای به احتمال زیاد به شخصیت های لوبیا شکل بازی است. در چین نسخه های PC و PS4 بازی به همین نام پیش می روند. شده اند وجود دارد بسیاری از شایعات چرخش Fall Guys در مورد یک نسخه تلفن همراه از بچه ها پاییز که تا کنون معلوم شده است نادرست است. حساب رسمی توییتر برای این بازی توییت اوت 17th “اگر شما هر گونه تبلیغات برای نسخه تلفن همراه آنها کلاهبرداری را ببینید،” اما هنوز به اظهار نظر در مورد اخبار امروز.
بچه پاییز تنها در دسترس است کامپیوتر و PS4اگر شما هر گونه تبلیغات برای یک نسخه تلفن همراه آنها کلاهبرداریa) آنها به معنای واقعی کلمه در حال پخش یک ویدیو و تظاهر به بازی آنب) به معنای واقعی کلمه یک نفرین ماوس بر روی صفحه نمایش وجود داردج) دیگر نمی خواهم در این سیاره زندگی کنمد) مرا به خورشید می pic.twitter.com/ZKfw5gVaqW— پاییز بچه ها (@FallGuysGame) یدلایمخیرات 2020 اوت 17
ما رسیده ایم به Mediatonic ، توسعه دهندگان بچه ها پاییز ، و همچنین Bilibili برای جزئیات بیشتر و به روز رسانی زمانی که ما از آنها می شنویم. از زمان راه اندازی آن در اوایل این ماه در PS4 و کامپیوتر، Fall Guys ضربه بزرگی بوده است، و بیش از 1.5 میلیون بازیکن را در 24 ساعت اول خود کشید. ساده نبرد رویال بازی پشتیبانی تا 60 بازیکن در یک سری از مسابقات مینی بازی که در آن شما پرش، شیرجه رفتن و گرفتن راه خود را به پیروزی؛ بازیکنان را از طریق چند دور حذف, با بازیکنان درآمد سفارشی در طول راه. این حس می کند که وجود Fall Guys خواهد داشت یک نسخه تلفن همراه از بچه ها پاییز در برخی از نقطه، از آن تقریبا یک بازی ساخته شده برای تلفن همراه، نیاز به تنها چند دکمه و جوی استیک به بازی. بر خلاف دیگر محبوب نبرد رویال بازی در تلفن همراه، بچه ها پاییز لازم نیست برای پوشش یک صفحه نمایش تلفن همراه کوچک با یک تن از دکمه های مجازی. و، از آنجا که آن را به طور معمول در جلسات بسیار کوتاه بازی به دلیل بسیاری از مردم در هر دور حذف شده، آن را می خواهم گزینه خوبی برای بازی در رفتن. هنوز هیچ کلمه ای در مورد زمانی که نسخه تلفن همراه از بچه ها پاییز در دسترس خواهد بود در چین وجود دارد, و یا زمانی که ما ممکن است یکی در ایالات متحده را ببینید. اما مدیاتونیک گفته است که «دوست دارد بازی را بیشتر از خط به سکوهای دیگر بیاورد.»

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر