‘آتش سوزی در همه طرف’: آتش سوزی کالیفرنیا بی درنگ تخلیه بیشتر, قطع برق

بیش از 200 نفر به ایمنی یک شبه پس از آتش سوزی سریع در حال حرکت قطع تنها جاده خارج از مخزن استخر ماموت، یک سایت تفریحی محبوب در کالیفرنیا سیرا جنگل ملی منتقل شد.

بیست فرار به بیمارستان ها برده شد، اداره کلانتر شهرستان مادرا در توییتر در روز یکشنبه گفت، به عنوان آتش کریک که در شب جمعه آغاز شده به سرعت رشد کرد به سوزاندن حدود 45،000 هکتار (18،210 هکتار)، مجبور تخلیه و بسته شدن جاده در منطقه فرزنو در مرکز کالیفرنیا.

“ما کاملا به دام افتاده است. آتش سوزی در همه طرف وجود دارد، در سراسر ما، گفت: جرمی رمینگتون، به عنوان او در ساحل احاطه شده توسط آتش در مخزن استخر ماموت در یک ویدیو ارسال شده در توییتر ایستاد. به گزارش اخبار محلی، رمینگتون بعدها به ایمنی منتقل شد.

فروغ به طور کامل در بعد از ظهر یکشنبه آلوده نشده بود، در حالی که نزدیک به 15،000 آتش نشانان در حال مبارزه با حدود دو جین آتش سوزی در سراسر ایالت، با توجه به وزارت جنگلداری کالیفرنیا و حفاظت از آتش (CalFire).

هشت نفر کشته شده اند و حدود ۳۳۰۰ سازه در طول سه هفته گذشته در آتش سوزی در سراسر ایالت از بین رفته است.

آژانس در بیانیه ای اعلام کرد که سه آتش سوزی بزرگ از جمله آتش سوزی کریک در شهرستان های فرزنو، سن برناردینو و سن دیگو در حال سوختن بود و افزود کارکنان را در آماده سازی برای «آب و هوای بحرانی آتش» افزایش داده است.

اداره کلانتر شهرستان سن دیگو صادر دستور تخلیه داوطلبانه در بعد از ظهر یکشنبه به عنوان 5350 هکتار مربع دره آتش بدون چک در لبه شرقی منطقه کلان شهری بیش از 3 میلیون نفر خشمگین.

آسمان در کنار خانه من خيلي غليظ است آسمان یک ابر قهوه ای کثیف است و من حدود ۲۵ دقیقه تا غرب آتش زندگی می کنم.» کریس مل کاربر توییتر در یک گفت: «این یک نوع مبارزه برای تنفس است.»

یک موج گرمایی خطرناک در حال پخت swaths از غرب ایالات متحده را از طریق تعطیلات آخر هفته بود، و بسیاری از مکان ها در کالیفرنیا ثبت رکورد بالا درجه حرارت در روز یکشنبه.

دما بعد از ظهر یکشنبه در شهرستان لس آنجلس به ۱۲۱ درجه F رسید که رکورد دفتر خدمات ملی آب و هوا است که منطقه کلان شهری را پوشش می دهد.

مقامات ايالتی روز يکشنبه تماس های مکرری با سازمانامنیت ملی کاليفرنيا برای خاموش کردن لوازم و چراغ ها برای کمک به جلوگيری از خاموشی از يک شبکه برق غرق شده انجام دادند.

#ISO مرحله ۲ را اضطراری اعلام می کند؛ مصرف کنندگان باید برای قطع برق آماده شوند. حفاظت برای اجتناب یا محدود کردن وقفه های قدرت حیاتی خواهد بود. https://t.co/0zoCN0X4dV

— کالیفرنیا ISO (@California_ISO) سپتامبر 7, 2020

اپراتور سیستم مستقل این ایالت بعد از ظهر یکشنبه وضعیت اضطراری سطح ۲ را اعلام کرد و به حدود ۹ میلیون نفر از ساکنان هشدار داد که شامگاه یکشنبه برای قطع چرخش آماده شوند.

شرکت ادیسون کالیفرنیای جنوبی (SCE) که ۵ میلیون حساب مشتری را در منطقه خدمات می دهد، بین ساعت ۴ بعد از ظهر تا ۹ بعد از ظهر روز یکشنبه به مشتریان از قطع چرخشی بالقوه توصیه می کرد.

این @California_ISO به تازگی اعلام کرده است مرحله 2 اضطراری. ⚠️ لطفا به حفظ انرژی برای جلوگیری از ورود شبکه برق به مرحله 3 ادامه دهید.

✅ تنظیم A/C در 78 درجه یا بالاتر
✅ یخچال های افتتاحیه را محدود کنید، یکی از کاربران عمده برق
✅ استفاده از طرفداران الکتریکی به جای A/C pic.twitter.com/sqvWgBdvyC

— SCE (@SCE) سپتامبر 7, 2020

قطع چرخش – که در آن تاسیسات عمدا قطع قدرت به طور موقت برای جلوگیری از قطع گسترده تر – آخرین بار در منطقه در ماه اوت رخ داده است.

با گزارش اضافی توسط کارکنان عصر تایمز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de