بهترین منابع دانلود رمان خارجی

مسعودی همچنین رجبعلی سالاریان را به عنوان رئیس هیئت اجرایی نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه منصوب کرد.

حسن هژاسته دانشیار گروه رادیو در دانشکده تولید دانشگاه صدا و سیما است و سردبیر پخش های صبح “سلام ، صبح بخیر” ، “سلام تهران” و معاون صدای جمهوری اسلامی ایران ، مدیر گروه اجتماعی است. وی ده ها کتاب و مقاله در زمینه رادیو از جمله جامعه شناسی رادیو ، جامعه شناسی رادیو و رسانه ، مدیریت رسانه ، جامعه ، موسیقی ، رادیو و … ترجمه و تألیف کرده است.

رجبعلی سالاریان دکترای مدیریت و برنامه ریزی فرهنگی ، مدرس دانشگاه ، مدیر اداره روابط عمومی و امور فرهنگی دانشگاه و مدیر روابط عمومی و روابط بین الملل موسسه کتاب و ادبیات ایران است.

مراسم اختتامیه نوزدهمین دوره جشنواره کتاب و رسانه و معرفی برگزیدگان همزمان با بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در نوامبر 2016 برگزار می شود.
مسابقه بزرگ مطالعه کتاب “پیامبر و داستانهای او” برای کودکان و نوجوانان با همکاری شبکه کودکان ، مرکز رسانه ای شیرازه و انتشارات جمال برگزار می شود. کتاب پیامبر و داستانهای او توسط حجت الاسلام والمسلمین گللامرضا حیدری ابهری تألیف شده است که پیش از این در پنج جلد منتشر شده بود. اما در ویرایش جدید آن دانلود کتاب، در دو جلد منتشر شده و این مسابقه بر جلد اول این کتاب تمرکز خواهد کرد.

این کتاب دارای ویژگی های مهمی است که می توان به شرح زیر اشاره کرد: در کنار هر داستان بخشی به نام “بیشتر بخوانید ، بهتر بدانید” وجود دارد که حاوی مطالب جالب و خواندنی است. نویسنده با بازنویسی حکایات سعی دارد جنبه های اخلاقی و تربیتی آنها را بیشتر به خواننده نشان دهد. نویسنده حکایات این مجموعه را از کتاب “حکایت موضوعی پیامبر” انتخاب کرده است که جامع ترین مجموعه مربوط به حکایات از زندگی رسول خدا (ص) است. در کنار آن سند تاریخی هر داستان نوشته شده است.

مسابقه بزرگ خواندن کتاب “پیامبر و داستانهای او” تا پایان نوامبر 1999 برگزار می شود و 100 میلیون ریال با قرعه کشی به برندگان اهدا می شود. کسانی که مایل به شرکت در مسابقه هستند می توانند برای تهیه نسخه فیزیکی کتاب به وب سایت کتابفروشی و کتابفروشی های سراسر کشور مراجعه کنند و یا شماره 4 را به سامانه 1000100015000 ارسال کنند.

نسخه الکترونیکی این کتاب در قسمت Rubica از برنامه Rubica نیز موجود است. برای شرکت در این مسابقه به سایت Ketabika.com به آدرس ketabika.com مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید