هزینه و مراحل چاپ کتاب

این کتاب یک راهنمای مفید و کاربردی هزینه و مراحل چاپ کتاب برای سازنده EMDR (حساسیت زدایی از چشم و پردازش حرکات چشم) است. این روش که از تحقیقات و پشتیبانی علمی زیادی برخوردار است ، به میلیون ها نفر در سراسر جهان کمک کرده است زندگی شادتر و راحت تری داشته باشند.

در این کتاب ، فرانسیس شاپیرو ضمن معرفی EMDR ، روش هایی را برای شناسایی و مقابله با خاطرات خام که زمینه ساز درد روحی و جسمی و نحوه پاسخگویی ما به جهان است ، به زبان ساده و با بسیاری از مثالهای بالینی آموزش می دهد.

گذر از گذشته منبع ارزشمندی برای درمانگران ، هزینه و مراحل چاپ کتاب درمانگران و بسیاری از افرادی است که روزانه با خاطرات دردناک و عواقب تجربیات تهدید کننده زندگی دست و پنجه نرم می کنند. در این کتاب ، دکتر شاپیرو درمان EMDR را در دسترس عموم قرار داده و تکنیک های خودیاری برای بهبود اثرات ضربه را برای همه می آموزد. نکته بسیار جالب و مفید دیگر کتاب این است که خواننده می آموزد تحت چه شرایطی می تواند به خودش کمک کند ، با استفاده از تکنیک های کتاب و چه زمانی باید به یک درمانگر مراجعه کند.
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و معارف اسلامی هزینه و مراحل چاپ کتاب ، در 624 مین و 625 مین جلسات کمیسیون انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و جهت گیری اسلامی ، 830 عنوان کتاب در 80 هزار و 550 نسخه خریداری شد. ارزش کل 36 میلیارد و 28 میلیون و 367 هزار و 500 ریال تصویب شده است.

عناوین کتاب های مصوب برای خرید در وب سایت معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و جهت گیری اسلامی هزینه و مراحل چاپ کتاب و در وب سایت شورای انتخاب و خرید کتاب به آدرس http://mof.farhang.gov.ir/en بارگذاری می شود / خانه / کتاب.
مراحل تحویل کتاب و سایر اسناد به شرح زیر است:
الف) ناشران عزیز پس از اطلاع از تأیید عناوینی که ارسال کرده اندهزینه و مراحل چاپ کتاب، همراه با کتابهای مصوب به میزان اعلام شده ، به کتابفروشی واقع در: جاده مخصوص کرج ، کیلومتر 2 ، روبروی شهاب هودرو ، خیابان نه زرین ، خیابان شهید جلال ، روبروی صنایع آموزشی پیام شهید) ، تلفن 1-4 و پس از تحویل دفاتر و دریافت قبض انبار ، هنگام مراجعه به اداره دارایی وزارت فرهنگ (اتاق 2) ، اسناد زیر را به مقام مربوطه هزینه و مراحل چاپ کتاب ارائه دهید صورت:

1. رسید برای یک انبار 3 برگه (نسخه حسابداری و مالی)
2. کپی مجوز انتشار معتبر (معتبر حداقل از یک ماه از تاریخ تحویل اسناد به جایگزین)
3. فاکتور فروش (اصل و تصویر):
الف) باید در فرم انتشار و به طور رسمی باشد (آرم ، آدرس و شماره تلفن نشریه در فرم لازم است)
ب) فاکتورها باید دارای شماره و تاریخ باشند و تاریخ فاکتور و تاریخ دریافت انبار یکسان باشد.
ج) در قسمت خریداران فقط باید نام معاونت امور فرهنگی قید شود.
د) از افشای شماره حساب و مانده بدهی در فاکتور خودداری کنید.
و) مهر و امضا فقط با قلم یا قلم با جوهر آبی پذیرفته می شود.
4- شماره شبا و تأیید بانک بانک ملی را به نام دارنده پروانه ناشر چاپ کنید
ب) ناشران عزیز ، هنگام دریافت رسید انبار ، فراموش نکنید که اطلاعات مندرج هزینه و مراحل چاپ کتاب در آن را با مشخصات کتاب مطابقت دهید ، بنابراین در صورت مغایرت احتمالی ، به آن توجه می شود ، در غیر این صورت تغییرات در مراحل بعدی امکان پذیر نیست.

ج) مدت زمان مراجعه به انبار ، تحویل کتاب و اسناد مالی حداکثر تا 2 ماه پس از اعلام در سایت هزینه و مراحل چاپ کتاب است. بنابراین با توجه به نیازهای اداری و مالی معاونت ، پس از پایان مهلت مقرر ، درخواست ها مورد رسیدگی قرار نمی گیرند.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum türktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet