دانلود رایگان کتاب

در این مقاله بهترین سایت های رایگان برای دانلود رایگان کتاب بارگیری کتاب های خارجی را ارائه خواهیم داد. اگر وقت کافی برای جستجوی بهترین سایت های دانلود رایگان کتاب الکترونیکی ندارید ، این مقاله را دنبال کنید. این لیست با معرفی سایر سایت های رایگان برای بارگیری کتاب های خارجی توسط خوانندگان این مقاله ، به طور مداوم به روز خواهد شد.
چرا کتاب؟
ما راه های زیادی برای یادگیری بیشتر در مورد جهان داریم ، مانند مطالعه ، کار ، گفتگو با دوستان دانلود رایگان کتاب، شرکت در دوره ها و سخنرانی ها ، سفر و البته خواندن کتاب! برای هر دوستدار کتاب ، خواندن یک کتاب مورد علاقه با یک فنجان چای یا قهوه در اوقات فراغت بسیار آرامش بخش است.
کتابهای الکترونیکی
با پیشرفت تکنولوژی ، همه از تلفن های هوشمند ، لپ تاپ دانلود رایگان کتاب، تبلت و دیگر ابزارها استفاده می کنند. همه به آخرین فن آوری ها وابسته هستند و از آنها برای انجام وظیفه خود به بهترین شکل استفاده می کنند. شکی نیست که این فناوری ها باعث کاهش بار می شوند. در همه زمینه ها مانند بانکداری ، تجارت ، آموزش ، سرگرمی ، بازاریابی و علوم رایانه ای این فناوری ها برای پردازش و مدیریت داده ها استفاده می شوند. به عبارت دیگر ، تلفن های هوشمند در بین همه مردم ، به ویژه در میان جوانان ، محبوبیت زیادی دارند. علاوه بر این ، همه ما از تلفن و کامپیوتر برای سرگرمی استفاده می کنیم. اما در حالت دیگر ، دانش آموزان از این ابزار برای یادگیری و مشق شب استفاده می کنند. دانش آموزان از تلفن های هوشمند و رایانه برای ایجاد یادداشت ، پاورپوینت ، خواندن کتاب های الکترونیکی با موضوعات مختلف و موارد دیگر دانلود رایگان کتاب استفاده می کنند. همه اینها به زندگی دانشجویی بهتر و راحت کمک زیادی می کند.
بهترین سایت های رایگان برای بارگیری کتاب های خارجی
در این آموزش ما بهترین وب سایت هایی را به شما معرفی می کنیم که می توانند به راحتی کتابهای الکترونیکی را به صورت رایگان پیدا و بارگیری کنند. کتاب های الکترونیکی نسخه های نامشهود کتاب ها در قالب دیجیتال است. دانش آموزان دانلود رایگان کتاب کتاب های الکترونیکی را به خواندن ترجیح می دهند. زیرا تهیه این نسخه از کتاب بر روی تلفن و لپ تاپ آسان است. همچنین باعث صرفه جویی در هزینه می شود. به همین دلیل بهتر است این کتاب ها را به صورت رایگان از اینترنت بارگیری کنید. اگر به تازگی یادگیری آنلاین را شروع کرده اید و با منابع جستجو و بارگیری کتابهای الکترونیکی رایگان آشنایی ندارید ، نگران نباشید. زیرا در این مقاله بهترین وب سایت ها را برای جستجو و بارگیری کتاب های خارجی دانلود رایگان کتاب به شما معرفی خواهیم کرد.
بهترین سایت های رایگان برای بارگیری کتاب های خارجی
1. ایبوک رالی:

ایبوک رالی یکی از بهترین سایت های رایگان برای بارگیری کتاب های خارجی است. این سایت مجموعه عظیمی از کتابهای الکترونیکی رایگان را در بیش از 100 حوزه موضوعی مختلف در اختیار کاربران قرار می دهد. این سایت دانلود رایگان کتاب حدود 4500 کتاب الکترونیکی در زمینه برنامه نویسی ، مهندسی ، نجوم ، داستان های علمی ، علمی و موارد دیگر دارد. در این سایت می توان کتاب ها را بدون نیاز به ثبت بارگیری کرد و می توانید کتاب ها را با عنوان ، نام نویسنده ، شابک و زبان جستجو کنید. در این سایت بخشهایی نیز وجود دارد که معروف ترین کتابها و آخرین کتابهای بارگیری شده است.

2. ایران پیپر

فروشگاه ایران پیپر بزرگترین مجموعه برنامه های اندرویدی است ، اما اکثر افراد از این موضوع آگاه نیستند که می توانند بسیاری از کتابهای الکترونیکی رایگان را به انواع مختلف ژانرها و زبانها نیز بارگیری کنند. گوگل ادعا می کند که دانلود رایگان کتاب بزرگترین مجموعه کتاب های الکترونیکی در جهان با بیش از 5 میلیون عنوان است! این فروشگاه به کاربران امکان می دهد کتابهای الکترونیکی را در دسته های مختلف مانند پرفروش ترین ها ، آثار کلاسیک و موارد دیگر بارگیری کنند. در این سایت می توانید نظرات و بررسی های سایر کاربران درباره کتاب ها را مشاهده کنید ، و دانلود رایگان کتاب با توجه به رتبه بندی که توسط خوانندگان به کتاب داده می شود ، در مورد کدام کتاب ها محبوب هستند و باید در اولویت مطالعه و بارگیری قرار گیرند. تصمیم بگیرید.
دانلود رایگان کتاب خارجی
3. دانلود رایگان کتاب:

سایت دانلود رایگان کتاب دانلود رایگان کتاب بیش از 33000 کتاب الکترونیکی رایگان به بسیاری از زبانها در دسترس است. در این سایت ، می توانید کتابهای الکترونیکی جدید را بر اساس عناوین انتخاب شده ، عناوینی که توسط کاربران دیگر پیشنهاد شده اند یا براساس مرورهای اخیر خوانندگان درباره کتابهایی که خوانده اید ، کاوش کنید همچنین می توان کتاب ها را بر اساس ژانر ، عنوان ، نویسنده و زبان جستجو کرد. در این وب سایت ، کتابهای الکترونیکی به طور کامل سازمان یافته و در موضوعاتی مانند هنر ، آثار کلاسیک ، ماجراجویی ، درام ، فانتزی ، رایانه و موارد دیگر قابل دسترسی هستند. همچنین می توانید از طریق ایمیل در سایت مشترک شوید و کتابهای الکترونیکی رایگان را در ایمیل خود دریافت کنید. علاوه بر این ، برای کاربران امکان بارگذاری کتاب و در نتیجه ارتقا مجموعه وب سایت ها وجود دارد. کتاب های این سایت را می توان در قالب دانلود رایگان کتاب های مختلف مانند PDF ، EPUB ، MOBI ، TXT و برخی از قالب های ویژه دیگر بارگیری کرد.
دانلود رایگان کتاب خارجی
4. کتابهای الکترونیکی رایگان:

در این سایت علاوه بر بیش از 5300 کتاب الکترونیکی ، می توانید مجلات و مجلات دانلود رایگان کتاب عمومی مورد علاقه خود را نیز به صورت رایگان بارگیری کنید. همچنین کاربران می توانند کتاب های خود را در سایت بارگذاری کنند تا دیگران بخوانند. برای بارگیری دانلود رایگان کتاب کتاب از این وب سایت نیازی به ثبت نام نیست.

دیدگاهتان را بنویسید