راجع به مشاور بهینه سازی وب سایت چه نکاتی را می بایست بدانیم؟

در مورد مشاور بهینه سازی سایت چه نکاتی را می بایست بدانیم؟

 

برای مشورت ساخت وب سایت و بهینه سازی وب سایت با ما تماس حاصل نمایید . بعد از آن مدیریت برنامه , در کنار آشنایی جامعی که از موقعیت داوطلب به دست آورده است , برنامه مطالعاتی را که دربرگیرنده ساعت‌ها مایحتاج برای مطالعه هر مبحث در هفته , اهمیت فصول و هم شایسته ترین مبداء و کتاب را برای مطالعه مبحث مورد علاقه توصیه می دهد به گونه ای که داوطلب بتواند به شایسته ترین صورت , از مجال خویش به کارگیری کند ; همینطور رئیس برنامه فوت‌و‌فن مطالعه , طرق درست مطالعه , روش های ارتقاء تمرکز , روش های کاهش اضطراب , رئیس زمان , تکنیک های آزمایش زنی را به داوطلبان فراگیری میدهد و بابیان نکات کارآمد سبب ساز می شود که داوطلب به مطالعات خویش سرعت ببخشد ; در سطح بعدی , رئیس برنامه هر هفته به صورت تلفنی , حضوری یا این که اینترنتی با داوطلب در تماس است و سعی اورا در اجرای برنامه پیشنهادی بررسی می کند و با اعتنا به موقعیت داوطلب هر هفته برنامه را تصحیح می نماید و به خواسته تقویت نقاط قوت و برطرف نمودن نقاط ضعف ارشادوراهنمایی های حتمی را به داوطلب ارائه می‌دهد و در حالتی‌که سعی داوطلب به دلیل کاهش هدف یا این که وضعیت روحی کمتر از حد مورد توقع باشد , به امداد ابزارهایی که در دست دارااست مثل نقشه راهبردی شخصی که داوطلب آن را به یاری رئیس برنامه تهیه و تنظیم کرده است , داوطلب را ارشادوراهنمایی میکند تا این مشکلات را به خیر و خوبی پشت راز بگذارد و به فیض مطلوبی در امتحان دست یابد .

 

بهینه سازی سایت به روش های مختلف انجام می شود که تاثیرات و نتیجه ها متمایز برای سایت ها به همراه دارا‌هستند و غالبا بازه آنان در بهبود مرتبه گوگل هم متعدد است . در موردها شدید خیس , حذف از تمام صفحه های حاصل موتور جستجوی گوگل را نیز در بر دارااست . خب یک کدام از نکات خیلی اساسی در سئوی سایت دعوا فنی , سرعت بارگذاری و حجم ورقه می باشد که با یاری GTmetrix بایستی حجم صفحه های تارنما خودمون رو محاسبه بکنیم و سرعت بار گذاری رو نیز محاسبه کنیم و روی اونها کار بکنیم و بهبودشون بدیم تا بتونیم از رقبای خودمون پیشی بگیریم . این رو نیز بدونید که GTmetrix خیلی ابزار قدرتمندی در سئوی سایت به شمار میاد و به زودی آپ تو دیت های جدیدی رو نیز میده که خوب تر از این چیزی می باشد خواهد شد . بدون شک میتونید با سود بردن از اون شغل های خیلی مفیدی رو انجام بدید . وظیفه پاندا بررسی محتوای سایت ما و آنالیز کیفیت اون است . این رو بدونید که برای صلح و آشتی با الگوریتم پاندا بایستی محتوای کیفیت عالی داشته باشید و از کپی گرفتن و مطالب تکراری نیز پرهیز کنید .

 

از جمله این‌که چه تعداد دامنه ای به ما لینک و پیوند داده و چه تعداد از اونها به وسیله گوگل ثبت شده , چه کلماتی از ما سکو دارن و آمارهایی از این قبیل که ما در یک فراگیری بدون نقص این رو برای شما مهیا کردیم و میتونید با استعمال از اون خیلی راحت با گوگل وبمستر تولز آشنا بشید . و بقیه مواقعی از این قبیل . بهتره به شما این طور بگیم که اگه ما بتونیم کلیه موردها GTmetrix رو رعایت بکنیم از دید فنی به شایسته ترین حد ممکن خوا هیم رسید . بدین ترتیب مسئله تنها ختم به نوشتن یا این که ساختن نمی شود و عبارت ساخت محتوا مناسبتر بنظر می رسد . MozBar یک ToolBar میباشد که بر روی مرورگر شما نصب میشه و میتونید با به کار گیری از ساختن حساب در سایت اون و لاگین کردن در اون , وارد هر اینترنت سایتی که میشید یک سری واحد سنجش رو از اون بازدید بکنید . نکته ای رو که بایستی اشاره بکنیم این میباشد که گوگل وبمستر تولز بدون شک مهم‌ترین ابزار برای هر سئوکار و رئیس سایتی می باشد تا بتونه از آمارهای اون به کار گیری بکنه .

 

در وبمستر تولز آمارهای خیلی خیر و خوبی به وب سایت ما داده میشه . الگوریتم پاندا مهم‌ترین الگوریتمی میباشد که به محتوای سایت ما مربوط میشه . هنگامی که سخن از بهینه سازی وب سایت On Page می‌کنیم و میگیم که خیلی کار داخل وبسایت برای مبحث سئو وب سایت با اهمیت می باشد , یک کدام از مواقعی که بهش اشاره داره همین الگوریتم پاندا می باشد . اگه شما حساب سرچ گوگل و یا این که همون وبمستر تولز خویش رو فعال نکنید عملا هیچ تعاملی رو نمیتونید با گوگل داشته باشید و مثل راننده ای میشید که لامپ خاموش داره در