خرید ویلای ارزان در بهترین جای چهارباغ کرج

 

چهارباغ کرج با رشد زیادی که در ساخت ویلا های لوکس با قیمت مناسب داشته تقاضا برای خرید ویلا در این منطقه افزایش داده و رضایت اکثریت افراد را به خود جلب کرده است.

چهارباغ منطقه ای قدیمی در کرج هست که دارای تمامی امکانات برای خرید ویلا است و با همه ی امکانات برای خرید ویلا  قیمت مناسب ملک های چهارباغ بسیار شوکه کننده است و سرمایه گذاران بسیاری به این منطقه رجوع کرده اند. خرید زمین ارزان چهارباغ اینجا کلیک کنید

معرفی چهارباغ کرج

یکی از سرسبزترین مناطق کرج که بسیار شهرت دارد چهارباغ کرج است. بخش چهارباغ  از توابع شهرستان ساوجبلاغ است. بر اساس سرشماری ها و آمار های گرفته شده این منطقه در سال 1385 نزدیک به 5618 نفر را در خود جای داده است. 

این آمار با پیوستن دو روستای پرجمعیت به نام های مهدی آباد و ملک آباد به این منطقه، بر اساس سرشماری ها و آمار های گرفته شده در سال 1387 جمعیت چهار باغ به 65 هزار نفر رسیده است. 

 همچنان به علت مهاجر پذیری چهارباغ، این آمار دائما در حال تغییر است و تاکنون به این میزان اضافه شده است.بکر بودن هر منطقه ای بستگی به طبیعت آن دارد، پس نوع طبیعت هر منطقه تعیین کننده ارزش آن است. 

منطقه چهار باغ نیز مانند مناطق تهراندشت، کردان طبیعتی بسیار زیبا دارد و همین مورد سبب شده تا افراد بتوانند با اطمینان اقدام به ساخت ویلا و خرید زمین کنند. این منطقه زیبا دارای باغ های میوه و درختانی زیبا است که در فصل های سال طبیعتی رویایی به وجود می آورند.

 وجود منایع آبی کافی و هوای مناسب سبب شده تا افراد مزارع متنوعی را ایجاد کنند، همچنین یکی دیگر از موارد مهمی که علاقه افراد را به این منطقه زیاد کرده است، وجود آب، برق و گاز است که مورد بسیار مهمی در خرید ویلا به حساب می آید.

بهترین مناطق چهارباغ کرج:

  • الهیه
  • اقدسیه
  • گلستان
  • بوستان
  • عرب آباد
  • قوهه

الهیه در چهارباغ 

برای خرید ویلا یکی از موارد بسیار مهم وجود منابع آبی کافی در آن منطقه است که الهیه چهارباغ دارای این ویژگی است.  از ویژگی هایی که برای زمینی که قرار است در آن ویلای خود را بسازید آب است  آبی که درختان و محوطه سازی ویلای  شما را آبیاری کند و به آن سرسبزی و طراوت ببخشد و همچنین یکی دیگر از استفاده های آب پر کردن آب استخر است که در منطقه چهارباغ و شهرک باغ ویلایی الهیه به آسانی یافت می شود.

از ویژگی های بارز شهرک الهیه در چهارباغ سند دار بودن اغلب زمین های آن است که باعث شده تا اغلب از تهران و کرج و استان های دیگر با اطمینان خاطر از  این منطقه زمین یا ویلا خریداری کنند.

خرید ویلا در اقدسیه چهارباغ

برای سرمایه گذاری در اطراف کرج بهتر است مناطق روبه رشد را انتخاب کنید که مناطق چهارباغ جزو مناطق رو به رشد اند و جزو مناطق برتر برای سرمایه گذاری خرید ویلا در اقدسیه چهارباغ است.

اقدسیه در چهارباغ دارای بهترین ویلا ها با بهترین امکانات برای ساکنین و خریداران است و در سال های اخیر بسیار رشد کرده و تمامی زمین های آنجا دارای سند هستند. اقدسیه در استان البرز از مناطق برتر خرید ویلا شمرده می شود. 

بوستان چهارباغ

بوستان شهرکی در چهارباغ است که امروزه کمتر کسی آن را می شناسد ولی در چند سال آینده شاهد رشد و افزایش قیمت ویلا های این منطقه خواهیم بود.

پس برای سرمایه گذاری پیشنهاد می شود که حتما به این منطقه سر بزنید و اگر گمان می‌کنید فقط می‌توانید در لواسان ویلای مدرن پیدا کنید، اشتباه می‌کنید.

 تعداد زیادی ویلاهای مدرن با سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی جدید می‌توانید در بوستان چهارباغ پیدا کنید، یا می‌توانید ویلایی جدید در بوستان چهارباغ بسازید و با همیاری در رشد این منطقه در شکوفایی اقتصادی آن نیز شریک شوید.

درختان میوه بوستان از گذشته دارای باغ‌های بزرگ زردآلو، آلبالو، گیلاس و گردو بوده ولی کیفیت خاک و آب‌وهوای بوستان باعث رشد گلخانه‌ها و کاشت انواع میوه‌های جدید در آن شده است.

گلستان در چهارباغ

گلستان در چهارباغ از مناطق خلوت و بکر استان البرز محسوب می شود. . ساخت و ساز ویلا های استخردار بسیار در این منطقه رواج دارد زیرا منابع آبی کافی در این منطقه باعث شده است افرادی زیادی به سمت خرید ویلای استخردار در گلستان کرج بروند. 

قیمت ویلا در گلستان در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته و متقاضیان ویلا های استخردار در کرج بیشتر به این منطقه مراجعه می کنند زیرا با توجه به امکانات فولی که دارد قیمت ویلا های آن بسیار مناسب است. و همچنین به دلیل رشد ساخت و ساز و افزایش قیمت در آینده نزدیک منطقه ی گلستان در چهارباغ برای سرمایه گذاری بسیار مناسب است.

خرید و ساخت ویلا در عرب آباد

در انتهای چهارباغ و بعد از قوهه شهرک عرب آباد قرار دارد که منطقه ای ویلایی و دارای باغ های سرسبز و بکر است که این طبیعت بکر بسیار چشم نواز برای متقاضیان است.

خاک بسیار حاصلخیز زمین های عرب آباد قوهه و زمین های پایین دستی باعث گردیده است که هر درختی در این زمین ها کشت شود دارای محصول مرغوب و مناسبی باشد.

و از ویژگی های دیگر عرب آباد سند دار بودن همه ی زمین های این منطقه است و همچنین ویلا های این منطقه مهندسی ساز بوده و دارای مجوز اند.

قوهه در چهارباغ برای خرید ویلا

میدانیم که در استان البرز روستاهای متعددی وجود دارد که برای ساکنین شهر های دیگر نام آنها نا آشنا است روستاهایی که بدون شک قطعه‌ای از بهشت گم شده ایران به حساب می آیند. یکی از این روستاهای زیبا قوهه نام دارد.

قوهه در چهارباغ پوشیده از درختان میوه و زمین های سرسبز است و همچنین مزارع گل و گیاه در حاشیه این منطقه زیبا قرار دارند.

قوهه از نظر تردد بسیار راحت است و دسترسی به این منطقه به دلیل خلوتی و جمعیت کم در این منطقه بسیار آسان است.

دیدگاهتان را بنویسید