خرید کتاب آنلاین

دانلود کتاب آنلاین افزایش تعداد کتابخانه های عمومی کشور به
3 هزار و 582 کتابخانه رمضانی همچنین به وقایع رخ داده در نهاد کتابخانه در سال های اخیر اشاره کرد و افزود: در سال 1392 تعداد کتابخانه های عمومی 3 هزار و 147 کتابخانه بود که هم اکنون 3 هزار و 57 کتابخانه است که البته در حوزه مشارکت نیز کاهش یافته است. کتابخانه ها ، اما کتابخانه هایی که مستقیماً تحت نظارت کتابخانه های عمومی فعالیت می کنند ، افزایش یافته اند و اکنون 769 کتابخانه فعال روستایی در سراسر کشور داریم و در سال 1393 256 شهر کتابخانه بدون کتابخانه داشتیم. در سال 1400 ، این شهر دانلود کتاب آنلاین به 140 شهر کاهش سایت کتاب آمازون یافت و در برخی از شهرها ما پروژه های فعال در دست ساخت دارند.

34 کتابخانه سیار در سراسر کشور وجود دارد
وی ادامه داد: واقعه دیگر دسترسی محرومان به کتابخانه بود. 1042 روستا در کشور وجود دارد و طبق استانداردهای نهاد کتابخانه ، یکی از آنها با جمعیت متمرکز بیش از 2500 نفر ، 273 روستای بدون کتابخانه داریم. مسئله دیگر مسئله کتابخانه های سیار بود. در سال 1392 که آغاز دوره مدیریت نهاد کتابخانه بود ، 9 کتابخانه سیار در کل کشور وجود داشت و اکنون 34 کتابخانه سیار در کل کشور وجود دارد و کتابخانه سیار یکی از کتابخانه هایی است که دسترسی به آن را افزایش می دهد. زندانیان با این روش بخوانند. هر کتابخانه سیار می تواند چندین منطقه مسکونی دانلود کتاب آنلاین را تحت پوشش قرار دهد.

دبیر یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: یکی دیگر از کارهای مهمی که در این مدت انجام شده است ادامه اجرای پروژه های کتابخانه مرکزی در سراسر کشور است. این کتابخانه های مرکزی شاخص فرهنگی و خدمات استان را افزایش می دهند. با شروع دوره مدیریت جدید این نهاد فروش کتاب زبان اصلی، فقط 6 استان دارای کتابخانه مرکزی بودند و اکنون به 10 کتابخانه افزایش یافته است ، و خرید رمان خارجی قبل از پایان نیمه اول سال جاری کتابخانه مرکزی را در شهرهای کردستان ، قم و رشت افتتاح خواهیم کرد. .

وی همچنین به تنوع خدمات در کتابخانه های مرکزی اشاره کرد و گفت: “شاید 18 سرویس در یک کتابخانه قابل تعریف باشد ، اما در کتابخانه مرکزی بیش از 40 سرویس تعریف کرده ایم که شامل خدمات مختلف مانند خدمات آموزشی ، گالری ها ، الکترونیکی دانلود کتاب آنلاین است. دولت و غیره .n “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم.

در نظر گرفتن بخش ویژه نابینایان در بیش از 60 کتابخانه کشور
رمضانی گفت: یکی از کارهایی که ما انجام دادیم و تاج آن را تسریع کرد ، تجهیز کتابخانه ها به دستگاه ضد عفونی کتاب بود و با توجه به اینکه همه کتابخانه ها دارای قسمت کودک هستند و برخی از کتابخانه ها نیز به اسباب بازی مجهز هستند ، ما به آن نیاز داریم برای ضد عفونی کردن کتاب ها و اسباب بازی ها به شدت مورد آزار و اذیت قرار گرفت و اکنون همه کتابخانه های مرکزی این دستگاه را دارند ، و دیگری توجه ویژه به گروه های خاص بود و ما نابینایان را به عنوان یکی از گروه های خاص در کشور با جمعیت 250،000 نفر و بیشتر داریم از 60 کتابخانه کشور ، بخش ویژه ای برای خرید کتاب های ترجمه نشده نابینایان در نظر گرفته شده است که از امکانات و تجهیزات لازم برخوردار است. موضوع ناشنوایان که فیدیبو کمتر در کشور مورد بحث قرار گرفت دانلود کتاب آنلاین، در سال 1399 موفق شدیم 6 بخش برای ناشنوایان در کتابخانه های عمومی ایجاد کنیم و امسال همه استان ها بخشی برای ناشنوایان دارند.

وی افزود: ما همچنین درباره ارسال کتاب به درب منازل که در زمان شیوع بیماری عروق کرونر قلب انجام شد ، بحث کردیم سایت معتبر خرید کتاب انگلیسی و ارسال کتاب به روستاهایی که دسترسی به کتاب ندارند تحت عنوان “کیف کتاب” از دیگر فعالیت های این مرکز است. این موسسه ”

معاون توسعه کتابخانه ها و ترویج کتابخوانی در کتابخانه های عمومی کشور یکی از لحظات مهم در کتابخانه های عمومی را بحث منابع و کتاب های این کتابخانه ها عنوان کرد و گفت: در سه سال گذشته بیش از 60 درصد منابع این کتابخانه ها از منابع محبوب دانلود کتاب آنلاین است. آنها مانند گروه های قومی در تأمین منابع این افراد مورد توجه قرار می گیرند و مورد توجه قرار می گیرند. در زمینه برنامه های فرهنگی ، امسال پنجمین دوره از دوسالانه جعبه های مقوایی را برگزار خواهیم کرد که به آن هم گفته می شود و اولین جشنواره “آواز کتابخانه” کتاب وب را خواهیم داشت و یکی از اتفاقات خوب سال گذشته تشکیل محافل ادبی در کتابخانه ها.

وی در پایان خاطرنشان کرد: کتابخانه های کشور مراکز رای دهی خواهند بود و مردم می توانند به کتابخانه ها مراجعه کرده و رأی دهند و کتابداران عوامل اجرایی انتخابات هستند ، در حالی که کتابداران علاوه بر وظایف ذاتی خود از وظایف اصلی هستند. “آنها موضوعات مهم جامعه را آگاه و منتشر می کنند ، مردم را به شرکت در صحنه انتخابات دعوت می کنند و در این راستا از ظرفیت فضای مجازی نهاد کتابخانه استفاده خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید