دوره آموزشی جامع سئو در 9 صوت – آموزش رایگان سئو 2021 + آزمون

آموزش این پلاگین کار پیچیده و سختی نیست و به مرور زمان و با کسب تجربه بیشتر میتوانید کار به کمک آن را تسریع کنید و به راحتی یک محتوایی که در سایت شما بارگزاری شده است را سئو کنید. این در شرایطی است که شما از همه بهتر کسب و کار خود را میشناسید در نتیجه خیلی بهتر از فردی که استخدام میکنید میتوانید سایت خود را سئو کنید. همچنین به واسطه پلاگینهای کاربردی که این CMS دارد و به رایگان در اختیار کاربران قرار میدهد میتوان سئو کاربردیتر را تجربه کرد. اصول سئو و رتبهبندی سایت شامل فاکتورهای زیادی میشود و میتوان گفت نام دامنه در انتهای لیست این فاکتورها جای دارد. معمولا نقشه گوگل با فرمت xml ساخته شده و لینکهای مهم سایت را لیست میکنند. کلمات بسیار زیادی در این لیست جای می گیرند که با کمی خلاقیت می توانید به خوبی از آن ها استفاده کنید. چند مورد از این پلاگینها که سئوکاران به وفور از آنها استفاده میکنند، یوست سئو و رنک مث است که روی وردپرس شما نصب شده و امور اولیه سئو داخلی سایت شما را کنترل و مدیریت میکند. دنیای وردپرس دنیای گستردهای است که میتوان با یافتن نکاتی مهم در آن سایتی بهینه شده برای موتورهای جستجو و حتی کاربران داشت تا در نتایج بهتر دیده شوید.

آموزش رایگان سئو وردپرس در خصوص افزونه یوست سئو را میتوانید از این سایت و قسمت آموزشی بلاگ سایت دریافت کنید و با استفاده از آن سر و سامانی به سئو on page سایت خود بدهید. سئو همان بحثی است که باعث می شود شما گوی سبقت را از رقبا بربایید. ایندکس شدن یکی از نکات مهم در سئو یک سایت است، در واقع اگر شما یک سایت داشته باشید و تمام روش های اصولی در سئو را برای اون سایت پیاده سازی کنید اما سایت شما در گوگل ایندکس نشود عملا چیزی به نام سئو برای شما وجود ندارد. فقط کافی است شما به عنوان کاربر این فضای مجازی درخواست خود را به موتورهای جستجویی مانند گوگل اعلام کنید و آنها تمام وبسایتها و خدمات مرتبط با درخواست شما را در کسری از ثانیه به شما نشان میدهند. پس قطعا اگر خودتان سایت را سئو کنید از هزینههای اصلی آن کاسته خواهد شد و فقط هزینههای اجرایی را در پیش خواهید داشت. یعنی ساختار اصلی آنها زبان HTML5 میباشد و زبان CSS در آنها استفاده شده است و توسط زبان برنامه نویسی PHP, برنامه نویسی شده است و JS در ساختار آن استفاده شده است و توسط دامنه یا آدرس وب سایت قابل دسترس است و بر روی هاست یا سرور قرار میگیرد.

علاوه بر اهدافی همچون افزایش بازدیدکننده و مشتریان، سئو سایت ازلحاظ محیط کاربری و ارتباط کاربر با سایت نیز تأثیرگذار خواهد بود چون در برخی از فنها و آموزش سئو مفاهیمی چون بهینه بودن حجم صفحات و سرعت دسترسی به آنها نیز موردتوجه قرار خواهد گرفت. اشاره به توابع جستجو و یا نوارهای جستجو بر روی یک وبسایت دارد که به کاربران کمک میکند تا صفحات را بر روی وبسایت، پیدا کنند. رتبه بندی: وب سایت ها را براساس کلمات کلیدی ، میزان کیفیت و ارتباط با موضوعات جستجو شده توسط کاربران رتبه بندی می کنند و سایت های برتر در رتبه های بهتری قرار می گیرند. در نتیجه به کمک این تجربیات قادر خواهید بود خود را در شرایط فرد مورد نظر قرار داده و اگر مشکل مشابهی را تجربه کردید بتوانید به راحتی از آن گذر کنید. گوگل به کمک الگوریتمهای مختلف از جمله مهمترین آنها به نام رنکبرین که هوش مصنوعی گوگل نامیده میشود میتواند کیفیت محتوای شما را با زیر نظر داشتن رفتار کاربرانتان بسنجد و در نهایت جایگاه مناسبی را برای شما در نظر بگیرید. از مهمترین اهدافی که در پایان دروره آموزش حرفه ای سئو تجربه خواهید کرد این است که برای هر کلمهای که مد نظر داشته باشید میتوانید استراتژی چیده و بر رقیبان آن کلمات چیره شوید.

این مرحله از اجرای پروژه سئو بسیار اهمیت دارد، بسیار دقت کنید که قبل شروع هر کاری در خصوص تولید محتوای سایت، از تمامی رقبای خود آنالیز دقیقی داشته باشید و نوع سرچهای کاربرانتان را کشف کنید. مهمترین چیز در فرآیند تولید محتوا این است که سلیقه مخاطبینتان را کشف کنید و مطالب کاربردی برای آنها تولید کنید. شما فرض را بر این بگیرید که میخواهید در کلمه خرید خودرو بالا باشید. برای پیشرفت سایت و رسیدن به رتبه یک گوگل در کلمهای مانند خرید خودرو شاید ماهها زمان بگذارید و تلاش کنید اما این را میدانید که بعد از رسیدن به رتبههای برتر در صورت ادامه روند رشد همیشه در نتایج بالا خواهید بود و این قدرت سئو را به رخ میکشد. یادتان هست که گفتیم محتوا پادشاه است، پس این نکته را تا همیشه جدی بگیرید. پس محتوا را همیشه بر اساس خواست و نیاز کاربر بنویسید و بدانید یک محتوای کاربردی اصولی بسیار موثرتر از هزاران محتوای بی ارزش و غیر کاربردی است. به شکل خلاصه اینفوگرافیک را سئو کنید. لازم به ذکر است که دانستن مباحث سئو برای طراحان وبسایت امری لازم است. اگر به توسعه کسبوکارهای اینترنتی، فروش آنلاین، تولید محتوای دیجیتال و مباحث این چنینی علاقه ندارید، این دوره مناسب شما نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید