البان در این مطلب سعی میکند کمی بیشتر به این موضوع بپردازد. تعویض بیشتر اجزای سازنده، از جمله هارددیسک و RAM، و چیزهایی محدود به آنها، ضمانت نامه را باطل نمی کند، مگر اینکه از سخت افزار ناسازگار استفاده کنید یا به دستگاه آسیب برسانید. بدیهی اینکه کارشناسان مورد تایید خود شرکت اپل وظیفهی خدمت رسانی را به عهده دارند. بنابراین بدیهی است که اگر کسی یا جایی مدعی نمایندگی رسمی تعمیرات موبایل آیفون و یا دیگر محصولات اپل اعم از آیپد، مک بوک و … در دیگر کشورهای جهان شرکت اپل با راهاندازی شعب Apple Store رسمی خود و یا Apple Repair Center ها علاوه بر فروش محصولاتش، امکان استفاده از خدمات پس از فروش را برای موبایل آیفون و دیگر محصولاتش فراهم کرده است. البته که در کشورهای دیگر هم از بابت گرانی خدمات ارائه شده در اپل سنتر شکایت ها بسیار است.

خرید گوشی اپل نیاز به دلیل چندانی ندارد. روش دوم این است که گاهی آیفون هایی از کنار هم قرار گرفتن قطعات سختافزاری آیفونهای قدیمی هم تولید شود. خرید گوشی آیفون رجیستر شده. برای رسیدن به پاسخ این سوال با ما در ادامه همراه باشید، تا بهترین خرید محصولات اپل را تجربه کنید. خرید گوشی اپل نیاز به دلیل چندانی ندارد. بدین منظور باید تمام قطعات سخت افزاری دستگاه تست و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض شوند. باتری چگونه تعویض می شود؟ این امر ما را قادر به تهیه قطعات با کیفیت بالا و واقعی و یا قطعات جایگزین کرده است، به ما اجازه می دهد بهترین خدمات تعمیر Macbook را به شما ارائه دهیم. نمایی از وبسایت Checkcoverage اپلتوجه : سایتهای دیگری نیز این خدمات و اطلاعات را در اختیار شما می گذارند اما وبسایت اصلی اپل که در بالا معرفی گردید معتبرترین مرجع برای این مطلب می باشد . اما این گوشی موبایل طرح آیفون دارای قابلیت 2 کارت همزمان است یعنی در هر لحظه هر 2 کارت فعال است و نیازی به فعال و غیر و فعال سازی سیم کارت ها نیست .

انگشت خود را بر روی نمایشگر گوشی قرار داده و اسلایدر را به سمت راست بکشید تا دستور خاموش شدن آیفون صادر شود. پس از دریافت فایلها، صفحه زیر روی دستگاه شما ظاهر خواهد شد و کافیست دکمه Install را برای ادامه کار فشار دهید. پس در صورت رخدادن این مشکل، شما میتوانید گوشی را به شرکت سازنده بازگشت دهید و یک گوشی کاملاً نو تحویل بگیرید. یک لایه سلفون با نام و لوگوی شرکت نیز روی جعبه را پوشانده که در زمان عکاسی آن لایه جدا شده است. برای ریستارت آیفون کافیست دکمه پاور آن را فشرده و چند لحظه نگه دارید تا اسلایدر خاموش کردن گوشی (Power Off) روی نمایشگر ارائه شود.

چگونه گارانتی اپل را چک کنیم اگر گوشی تا به حال روشن نشده باشد عبارت Please Active Yout Product بر روی صفحه خواهد آمد. برای مثال اگر جلوی Repair and Coverage نوشته باشد 06.January.2021 این بدان معناست که این گوشی در تاریخ 05.Janury.2020 روشن و فعال شده است . برای مثال اگر جلوی Repair and Coverage نوشته باشد 22.January.2019: این بدان معناست که این گوشی در تاریخ 23.Janury.2018روشن و فعال شده است . از این رو اگر به دنبال نمایندگی اپل در ایران هستید، میتوانید نمایندگی مورد نظر را به آسانی بیابید. تعمیر ترک خورده و یا عناصر زودتر تعمیر شده است (که شده است، اگر کسی پیش از آن سعی کرده بود به تعمیر قطعات شکسته، ضمانت از دست داده است).

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد تعمیر گوشی آیفون فونات بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.