Cipla و Hetero راه اندازی نسخه عمومی از COVID مواد مخدر

Cipla فاش نمی کند قیمت گذاری دارو, Hetero به عرضه نسخه آن را از Remdesivir در Rs. 5,000 - Rs. 6,000 هر ویال ده

توسط PARINEWS در 3 تیر 1399

Cipla فاش نمی کند قیمت گذاری دارو, Hetero به عرضه نسخه آن را از Remdesivir در Rs. 5,000 - Rs. 6,000 هر ویال

دهلی نو: داروسازان Cipla و Hetero دیروز گفت که آنها تا به حال راه اندازی نسخه عمومی از Remdesivir برای درمان COVID-19 بیماران.

هر دو شرکت موفق به دریافت نظارتی تصویب Remdesivir از دارو کنترل کلی از هند (DCGI) در تاریخ 20 ژوئن برای محدود اضطراری استفاده به عنوان بخشی از تسریع روند تصویب با توجه فوری و نیاز پزشکی برآورده نشده.

Cipla راه اندازی نسخه Remdesivir 100 میلی گرم در ویال (تزریقی) تحت نام تجاری CIPREMI در حالی که Hetero راه اندازی محصول تحت نام تجاری COVIFOR. Cipla اتحاد اعلام نشده قیمت گذاری دارو, Hetero گفت: آن را عرضه نسخه آن را از Remdesivir در Rs. 5,000 - Rs. 6,000 هر ویال.

خود گفته است که می خواهد برای اطمینان از پنج روز درمان یا شش ویال باید هزینه بیش از Rs. 30,000 هر بیمار است. "به عنوان بخشی از مدیریت ریسک طرح Cipla ارائه خواهد شد آموزش در استفاده از مواد مخدر مطلع بیمار رضایت اسناد, انجام, ارسال-بازاریابی و نظارت و همچنین انجام یک مرحله IV کارآزمایی بالینی در بیماران مبتلا به" Cipla در بیانیه ای گفت.

این شرکت گفت: این امر می تواند commercialising Remdesivir از طریق امکانات خود را و همکاری سایت. "این دارو عرضه خواهد شد از طریق دولت و باز کردن کانال های بازار برای اطمینان از توزیع عادلانه" شرکت اضافه شده است.

منابع می گویند Cipla همکاری با BDR داروسازی به تولید مواد مخدر است. Hetero گفت: آن را به حال به اندازه کافی سهام برای عرضه به نیازهای حال حاضر کشور است.

در ماه مه Gilead Sciences وارد داوطلبانه مجوز غیر انحصاری با Cipla آنال, خوشحال, زندگی, علوم Mylan و پاکستان شرکت به تولید و بازار Remdesivir در 127 کشور جهان از جمله هند است. جلعاد بعد وارد یک قرارداد مشابه با Zydus Cadila و دکتر ردی.

هند وزارت بهداشت پروتکل می گوید جلعاد را داروی ضد ویروسی ممکن است در نظر گرفته شود در بيماران با وزش بیماری و یا کسانی که در اکسیژن است. پروتکل توصیه به مواد مخدر برابر افراد مبتلا به بیماری های کبدی و نارسایی کلیه در زنان باردار یا شیرده و کودکان زیر 12 سال است. Remdesivir استفاده برای پنج روز 200 میلی گرم IV (داخل وریدی) در روز 1 پس از 100 میلی گرم IV روزانه برای پنج روز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب