ادیسون پست پشت رول پس از به روز رسانی iOS کاربران گزارش آنها می توانید ببینید غریبه ایمیل

ادیسون ایمیل به نورد به روز رسانی نرم افزار که ظاهرا اجازه دهید برخی از کاربران از آن برنامه iOS, دیدن ایمیل ا

توسط PARINEWS در 27 اردیبهشت 1399

ادیسون ایمیل به نورد به روز رسانی نرم افزار که ظاهرا اجازه دهید برخی از کاربران از آن برنامه iOS, دیدن ایمیل از غریبه ها' حساب.

چند ادیسون کاربران تماس شرف به گزارش شاهد قطعی پس از اعمال به روز رسانی است که به معنای به کاربران اجازه می دهد برای همگام سازی داده ها در سراسر دستگاه. خواننده متی Grzybowski گفت: پس از به روز رسانی او تا به حال بیش از 100 پیام های خوانده نشده از بریتانیا بر اساس حساب ایمیل از یک غریبه. او نمی باید برای ورود به هر گونه اعتبار برای دیدن ایمیل Grzybowski اضافه شده است.

دیگران در توییتر گزارش مسائل مشابه:

این شرکت گفت: این یک اشکال نیست یک نقض امنیتی و که این موضوع به نظر می رسد محدود به کاربران از برنامه های iOS.

"ده دقیقه پیش یک نرم افزار به روز رسانی شد نورد از برای درصد کمی از کاربران ما پایه. برخی از این کاربران که با دریافت این به روز رسانی در حال تجربه یک نقص در نرم افزار تأثیر حساب های ایمیل است که توجه ما به ارمغان آورده این صبح" این شرکت گفت: در یک ایمیل به آستانه. "ما باید به سرعت نورد از به روز رسانی. ما در حال تماس با نهفته ادیسون ایمیل کاربران (محدود به یک زیر مجموعه از آن دسته از کاربرانی که به روز شده اند و باز برنامه در آخرین 10 ساعت) به اطلاع آنها."

احتمالا یک ایده بد به تغییر رمز عبور خود را اگر شما با استفاده از ادیسون پست فقط به در سمت امن است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن