Facebook حذف دستکاری تصویری از رئیس جمهور حساب پس از شکایت DMCA

Facebook حذف یک دستکاری تصویری ارسال شده در جمهور تهمت حساب پس از دریافت یک کپی رایت شکایت از صاحبان حقوق. ای

توسط PARINEWS در 31 خرداد 1399

Facebook حذف یک دستکاری تصویری ارسال شده در جمهور تهمت حساب پس از دریافت یک کپی رایت شکایت از صاحبان حقوق.

این دستکاری ویدیو نشان می دهد یک کودک نو پا در حال اجرا به دور از یک کودک نو پا با سی ان ان chyron مطلب "وحشت زده کودک نو پا اجرا می شود از نژادپرست کودک." اصلی تصویری که ویروسی رفت سال گذشته می بیند که در کل مخالف با دو کودکان نوپا در حال اجرا نسبت به یکدیگر در پیاده رو پس می توانید آنها را در آغوش بگیرید. این ویدئو ایجاد شده توسط Carpe Donktum یک پرکار pro-مغلوب ساختن پیشی جستن meme creator که رئیس جمهور است و تکثير در گذشته و آپلود برای هر دو Facebook و توییتر. می رسد به عنوان تظاهرات در سراسر این کشور در مبارزه علیه نژادپرستی سیستماتیک در آمریکا و در آستانه Juneteenth — یک روز است که بسیاری از مردم جشن به عنوان روز برده داری به پایان رسید.

Facebook گرفت این ویدئو را بعد از "یکی از کودکان پدر و مادر تسلیم حق ادعا" با توجه به سی ان ان. یک Facebook نماینده را تایید کرد به آستانه که شکایت دریافت شده توسط حقوق دارنده. آن را به حال بیش از چهار میلیون نمایش زمان Facebook حذف آن با توجه به سی ان ان. Jukin رسانه های شخص ثالث شرکت که اغلب بدست می آورد و حقوق از مردم به ویروسی ویدئوها گفت: سی ان ان که "نه تصویری و نه صاحب Jukin رسانه ها به رئیس جمهور اجازه ارسال و پس از بررسی ما ما معتقدیم که استفاده غیر مجاز از مطالب یک مثال روشن از نقض قوانین حق تکثیر بدون مدرک معتبر استفاده منصفانه یا دیگر دفاع است."

"ما با دریافت یک کپی رایت شکایت از حقوق دارنده این ویدیو تحت قانون کپی رایت هزاره دیجیتال و حذف پست" اندی, سنگ, Facebook سخنگو گفت: آستانه.

Jukin رسانه ها نیز در زمینه کپی رایت ادعا می کنند شکایت به توییتر با توجه به بیانیه ای که در این شرکت حساب. در حالی که توییتر برچسب تصویری به عنوان "دستکاری رسانه ها" این است که هنوز هم فعال بر رئیس جمهور حساب. آن را به نظر می رسد برای اولین بار یکی از Donktum را ویرایشهای دریافت کرده است "دستکاری رسانه ها" تگ که معمولا در deepfakes. در این ویدئو مشاهده شده است نزدیک به 20 میلیون بار در زمان نوشتن این مقاله است. این هنوز مشخص نیست که آیا Donktum یا رئیس جمهور تیم خواهد استدلال می کنند که الگوی رفتاری تحول است به اندازه کافی است که آن را مجاز وجود دارد و تحت استفاده منصفانه.

"ما شده اند که DMCA takedown notice نمایندگی از ویدیو خالق و مطابق با سیاست توییتر," Jukin بیانیه می خواند. "به طور جداگانه در هیچ راهی برای حمایت از ما و یا چشم پوشی دستکاری ویدئو و یا پیام می رساند. ما امیدواریم و انتظار توییتر را به اقدام سریع برای حذف این ویدئو."

آستانه رسیده به توییتر برای نظر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن