ایندیرا: بد و خوب

توسط T. G. S. George من صرف یک ساعت با ایندیرا گاندی در هفته گذشته. او در او نور بهترین به دنبال اعتماد به نفس

توسط PARINEWS در 27 خرداد 1399

توسط T. G. S. George

من صرف یک ساعت با ایندیرا گاندی در هفته گذشته. او در او نور بهترین به دنبال اعتماد به نفس خوب و مرتب و جذاب. او را نگه داشته و یک دوربین آگاه لبخند هر چند که لحظاتی وجود دارد که سوالات ناراحت کننده پرتاب کردند و او را به تلاش به دنبال تشکیل شده است. این یک 1978 مصاحبه تلویزیونی با بی بی سی جاناتان Dimbleby — یک سال پس از بدنام اضطراری که در طی آن او و پسرش, Sanjay Gandhi آورده هند تحت دیکتاتوری.

روشن بود که ایندیرا توافق برای مصاحبه به دلیل هاله جادویی از Dimbleby نام. نسل حاضر ممکن است غافل از آنچه که نام خانوادگی به معنای. در طول ایندیرا سال بی بی سی به بیشتر نفوذ خود را در هند از آن امروز و هیچ بی نام تر بود هیبت الهام بخش از Dimbleby. برای سه نسل است که نام تا به حال تحت سلطه زرق و برق در ارتباط با بی بی سی. ریچارد Dimbleby که زد یک برنامه به نام 'پانوراما' به محبوبیت فیلم ستاره و وضعیت سیاسی مسیح. او پیشگام مصاحبه تلویزیونی که همراه با ادب باشه ، پسرانش, دیوید Dimbleby و جاناتان Dimbleby ادامه داد: این سنت با صلاحیت. داود هنری Dimbleby زمان آن را به نسل بعدی. قابل توجه خانواده سابقه بوده است.

به ایندیرا مصاحبه با جاناتان Dimbleby شد قابل توجه برای نظم و دقت به مشق شب او تا به حال انجام شده و به شیوه ای که در ایندیرا در دفاع از خودش. او به ارمغان آورد از این بی رحمی از دو سال اضطراری از زندانی کردن مخالفان سیاسی به رسوا عقیم سازی برنامه نظارت توسط Sanjay Gandhi. جوان و پیر به صف شدند تا به جراحی ارائه شده و قادر به تولید مثل است. آن Sanjay Gandhi ایده حل هند جمعیت مشکل است.

در Dimbleby مصاحبه ایندیرا توجیه همه چیز او بود. نبود حتی یک نکته که شاید این یا آن انجام شده می تواند در راه های مختلف. این قضیه که همه چیز قابل توجیه بود به عنوان او توضیح داد: مخالفان متعهد شدند به سیاست "اگر ما نمی توانیم برنده باله ما باید برنده گلوله." اگر او تا به حال گرفته شده یک شرکت ایستادن در برابر چنین از جان گذشته مخالفان او گفت: "هند نمی خواهد که جان سالم به در برد."

است که در نوع خود خدمت توجیه همه autocrats پیدا کردن برای خود و سوء استفاده از دموکراسی است. حیف است که یک shrewed سیاسی با تدبیر مانند ایندیرا را درک نمی کنند که مردم احساسات صدمه دیده بود توسط اورژانس قانون است. در انتخابات سال 1977 که به دنبال اضطراری حزب کنگره از دست داده کنترل هند برای اولین بار پس از استقلال. آن است که یک ماده مختلف که با عجله ساخته Janata Party داد سقوط توسط ایستگاه فرعی با Morarji دسای گریز از مرکز و چاندراسکار را جاه طلبی های شخصی, تبدیل همه چیز به یک سیرک.

ایندیرا آیا باید قوی دموکراتیک غریزه در او. ممکن است نهرو سنت خانواده تا به حال چیزی برای انجام با آن است اگر چه آن را مد این روزها به اخراج نهرو به عنوان یک بی اهمیت شکل است. باید آن را که به ارث برده غریزه است که منجر به اعلام یک انتخابات عمومی زمانی که او می تواند فقط به عنوان به خوبی ادامه داد: با مناسب اورژانس. واضح است که او می خواست مهر محبوب تصویب برای او قانون است. این باید تعجب به او که مردم کاهش یافته است به عنوان rubberstamps.

شاید بهترین مثال از ایندیرا گرفتن برای مسلم شد او ادعا می کنند که قبل از سانسور رها شده بود به این دلیل که مطبوعات شروع به خودسانسوری. آن را اجرا خودسانسوری. هیچ گزارش Tihar زندان مجاز بود. ما می توانید تصور کنید که مطبوعات آن را در انجام آن به خود ؟ ستاره فیلم نرگس دستگیر شد در لندن در یک اتهام دزدی از مغازه ها. گزارش این دستور داده شد به محذوف. ایندیرا دیدم هیچ مشکلی در چنین چیزهایی. او واقعا بر این باور بودند که او هرگز دست از حمایت از مردم است. به عنوان او را دیدم آن مردم به سادگی گمراه مخالفان او. تراژدی واقعی بود نه از دست دادن محبوبیت اما او اعتقاد است که هیچ محبوبیت از دست دادن رخ داده است. Coomi کاپور "اضطراری: یک تاریخ شخصی" فراهم می کند کاملا چند آشکار sidelights.

ممکن است از آن او بود نا امنی که خراب آنچه که می توانست یک زندگی از پیروزی است. و تناقضات در او. او را پرت گویی کردن بر روی او خراب پسر سانجی — و به نوبه خود به شدت عصبانی در مقابل سانجی همسر Maneka پرتاب او توشه خارج از خانه در نظر کامل از جهان است. او دوست داشت sycophants از جمله کسانی که فریاد زد: شعار ننگین "هند ایندیرا." مسائل عظمت او اما چندان بکشد از کوچکی. کوچکی حتی نمی توان پنهان است. در Shakespearian شرایط بد او زندگی می کردند پس از او خوب بود دفن با استخوان های او را.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن