'جیوه قرمز' فروشندگان راه رفتن به پلیس خالص

بنگلور مبتنی بر نرم افزار مهندس از دست می دهد Rs. 22 لاخاخراج پلیس و گارد خانه در میان دستگیر ملوللی: رسانه ها

توسط PARINEWS در 2 مرداد 1399
  • بنگلور مبتنی بر نرم افزار مهندس از دست می دهد Rs. 22 لاخ
  • اخراج پلیس و گارد خانه در میان دستگیر

ملوللی: رسانه های اجتماعی تبدیل به یک hub برای جعلی اخبار این روز است. بسیاری از شایعات و گمانه زنی ها نیز منتقل می شود وجود دارد. آخرین شایعه در حال انجام است که در این دور بر روی اینترنت است که جیوه در لوله یا جیوه قرمز است که عمدتا در, پیر الکترونیک مانند تلویزیون و رادیو.

برخی از مردم به خصوص انتخاب کنید تا پیر انواع رادیو و همچنین سیاه و سفید مجموعه های تلویزیونی بر اساس شایعات است که آنها واکشی lakhs روپیه در بازار و وب سایت های خاص آماده ارائه قیمت های بالا برای آنها. بسیاری از مردم را به عنوان بالا به عنوان Rs. 20 ، 000 تومان. 1 لاخ برای تلویزیون.

هر چند هیچ مطالعه علمی اثبات استفاده از جیوه قرمز بیشتر این شایعات handiwork یک باند که شاید می خواهد برای کسب درآمد از طریق تبلیغات. در گذشته هم مردم فریب خورده با چیزهایی مانند "Nagamani" برنج کشیدن ظروف دو سر مار کوزه که خوش شانس پس از رعد و برق زده به آنها ، در حال حاضر آنها با استفاده از طعمه از جیوه قرمز برای فریب دادن مردم ساده لوح.

یک مهندس نرم افزار از بنگالور شده است فریب خورده از Rs. 22 لاخ توسط یک باند پس از وعده به ارائه 'ارزشمند' جیوه قرمز ، هشت عضو باند دستگیر شده است و توسط ملوللی پلیس و کشف و ضبط تومان. 10.36 لاخ از آنها.

بازداشت

بازداشت شده اند شناخته شده به عنوان Nagendra ببو نام مستعار ببو و C. راجش از Devangapet در کللگل, Sannu نام مستعار Afghnan احمد و ساجد احمد از Galipura در Chamarajanagar راجش از Hanur, Suresh Murthy, T. Umesh و D. Umesh از کنکپورا. یک ماشین و یک دوچرخه استفاده می شد که به جرم کشف و ضبط شده است. یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شد در ملوللی Dy.SP در این راستا روز گذشته که در آن مندیا SP K. Parashuram به جزئیات این جنایت است.

تلاش برای جیوه در لوله

Nithin راج یک مهندس نرم افزار و مقیم بنگلور تا به حال با ارسال یک پیام در سیستم عامل رسانه های اجتماعی است که دوست خود نیاز به جیوه قرمز لوله های مورد استفاده در رادیو و تلویزیون برای ساخت یک ماهواره نمونه. دیدن پیام Nagendra ببو تماس Nithin راج برادر و به او گفت که او تا به حال دو جیوه لوله و او را فروش آنها را برای Rs. 30 لاخ.

این بود که منتقل به Nithin راج و او موافقت کرد برای مقابله و مذاکره با Nagendra ببو برای بیش از 10 روز است. در ژوئن 27, Nithin راج در زمان Rs. 26 لاخ نقد و رفت و به دیدار Nagendra ببو بود که به نام آنها به خارج از ملوللی نزدیکی کونیگل. در رسیدن به نقطه Nagendra ببو گفت Nithin راج و برادر خود که آن را به عنوان یک عملیات مخفی آنها باید به یک جای منزوی برای فرار از پلیس.

جعلی پلیس

بر این اساس آنها نقل مکان کرد و در نزدیکی Kalabhairaveshwara معبد که در آن مذاکره صورت گرفت. پس از Nagendra ببو مطمئن ساخته شده است که Nithin راج آورده بود, پول نقد, چند مرد دیگر متهم) به عنوان پلیس وارد شده و در نقطه ای در یک ماشین. با دیدن پلیس و به عنوان بخشی از طرح Nagendra ببو فرار از صحنه بر روی دوچرخه خود را.

مردان در لباس پلیس, سوال Nithin راج و برادر خود را و به آنها گفت که آنها غرقه شدن در فعالیت های غیر قانونی. آنها کلیک عکس از Nithin راج و برادر خود را و سمت چپ نقطه همراه با پول نقد. گیج Nithin راج به نام Nagendra ببو که تو بی گناهی. ببو بارها و بارها عذر خواهی کرد به Nithin راج به عنوان او تا به حال باعث از دست دادن مالی.

Rs. 5 لاخ بیشتر تحویل

ببو و سپس متقاعد Nithin راج به سپرده Rs. 5 لاخ در یک بانک در کللگل و به او گفت که به عنوان به زودی به عنوان پول نقد سپرده شد دو جیوه در لوله تحویل داده می شود. Nithin راج سپرده Rs. 5 لاخ امیدوار به دریافت نگه دارید از جیوه در لوله. اما Nagendra ببو هرگز تبدیل به تحویل لوله.

Nithin راج فکر می کردم که به عنوان جیوه لوله فروش و خرید غیر قانونی بود او نه تسلیم پلیس شکایت. اما آن را به عنوان بعد خطور بر او که او شده است فریب خورده او شکایت در تاریخ 17 ژوئیه که منجر به دستگیری 8 نفر. پلیس تیم به رهبری توسط ملوللی Dy.SP Pruthvi.

یک پلیس و یک خانه نگهبانی

تحقیقات نشان داد که یکی از متهمان Suresh Murthy بود که یک پاسبان پلیس و او را رد کرد و از خدمات پنج سال به عقب. یکی دیگر از متهم C. راجش یک خانه نگهبانی و هر دو در حال برنامه ریزی برای تقلب Nithin راج. پس از این باند دستگیر شد Nithin راج به یک بیانیه دوم ذکر است که او فریب خورده از Rs. 22 لاخ.

چه قرمز جیوه ؟

به عنوان نام نشان می دهد این است که یک مایع قرمز — قرمز جیوه (Hg) — که شایعه گران قیمت و ترکیب. اگر آن را با جیوه در نام آن وجود ندارد و اسناد و مدارک مناسب به تصریح همان. با توجه به پست هایی که در گردش در سراسر اینترنت بیشتر از تلویزیون تک رنگ حاوی این مایع در یک بطری شیشه ای مانند یک ظرف است. گفته شده است که یک گرم از این مایع به ارزش بیش از Rs. 10,000 و مایع استفاده می شود برای ساخت بمب است.

پلیس خواسته اند مردم را به اطلاع پلیس اگر کسی روش آنها به دنبال به دست آوردن جیوه قرمز به فروش و خرید جیوه قرمز است مجازات جرم.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن