بخار به شما اجازه فیلتر لیست سفارشی از لجن و یا سوگند

شیر در حال اضافه کردن یک فحش قابل تنظیم و فیلتر دوغاب به سیستم چت بخار است. این ویژگی در حال حاضر از طریق برنا

توسط PARINEWS در 6 شهریور 1399

شیر در حال اضافه کردن یک فحش قابل تنظیم و فیلتر دوغاب به سیستم چت بخار است. این ویژگی در حال حاضر از طریق برنامه بتا آزمایشگاه بخار در دسترس است, با برنامه ریزی برای آن را به یک گزینه جهانی به زودی. این فیلتر یک لیست پیش فرض از معمولا استفاده می شود "فحش قوی" و لجن برای "نژادی، مذهبی، قومی، و دیگر گروه های شناسایی،" اما کاربران می توانند انتخاب کنید برای اضافه کردن و یا حذف کلمات خاص و یا آپلود لیست بلوک کامل از شرایط.

بخار در حال حاضر سانسور زبان توهین آمیز در سراسر پلت فرم عمومی خود را، از جمله در های فروم و بررسی. همچنین یک فیلتر فحش اختیاری برای بازی های خاص، از جمله ضد اعتصاب: حمله جهانی و سرنوشت ۲ پیاده سازی شده است. ویژگی جدید در سراسر سرویس چت بخار و همچنین بازی های پشتیبانی شده کار می کند، و لیست های بلوک آن گزینه های بیشتری نسبت به سادگی فعال کردن یا غیرفعال کردن فیلتر ارائه می دهند.

ویژگی به طور isn’t قابل توجهی در واقع مسدود کردن فحش و یا لجن نیست، آن را فقط اجازه کاربران فردی شخصا اجتناب از دیدن آنها، در حالی که آنها به طور معمول به افراد بدون فیلتر ظاهر می شود. والو در یک وبلاگی می نویسد: «ما نمی خواهیم کاربران را در چت سانسور کنیم، بلکه به آنها قدرت می دهیم تا آنچه را که از دیگران می بینند انتخاب کنند.» که سازگار با رویکرد کلی شیر به تعدیل بخار -- آن را می پذیرد طیف گسترده ای از بازی ها در storefront آن ، به عنوان مثال ، اما از کاربران می خواهد به فیلتر توصیه های خود را در حالی که خرید.

شیر همچنین ممکن است این ویژگی را در آینده به «اشکال بیشتری از محتوای تولید شده توسط کاربر» اضافه کند. همچنین متمایل به کاربران برای کمک به بهبود ارگانیک سیستم خود را با آپلود لیست فیلتر خود را. که ممکن است کمک به گرفتن شرایط بی پایان در حال تحول است که ترول استفاده کنید برای دریافت در اطراف آن فیلتر. فهرست فعلی ظاهراً از «نمونه بزرگی از چت در بازی» ساخته شده است و استیم می گوید می تواند حدود ۷۵ درصد زبان توهین آمیز را با فیلتر کردن «گونه هایی از ۵ کلمه برتر که بیشتر به شدت فحش یا نفرت انگیز استفاده می شود» حذف کند. تعداد تغییرات بسیار بالا extremely است، هر چند: "بیش از 56 درصد" از فحاشی و لجن در نمونه خود گونه های "f" (احتمالا "فاک") بودند، و 10 درصد دیگر گونه های "s" (احتمالا "گه") بودند.

شیر استدلال می کند که ممنوعیت آشکار کلماتی مانند لجن ها باعث آسیب های وثیقه ای خواهد شد و اشاره می کند که گروه های به حاشیه رانده شده کلماتی را که در بیشتر زمینه ها توهین آمیز تلقی می شوند، پس گرفته اند. از سوی دیگر به این معنی است که اگر کسی در یک گپ چند نفره از شما سوء استفاده لفظی می کند، ممکن است افراد دیگر باز هم ببینند که چه می گویند.

استراتژی بخار از اجازه دادن به کاربران انتخاب آنچه که آنها می بینند همیشه کار نکرده است. توسعه دهندگان ابراز سرخوردگی از عدم اعتدال در هیئت مدیره بحث، به عنوان مثال، در نهایت باعث شیر را به یک رویکرد بیشتر دست در. شیر می گوید فیلترهای زبان آن در بتا هستند تا تیم بتواند بازخوردهایی در مورد اینکه چقدر خوب کار می کنند دریافت کند. در این اطلاعیه آمده است: «هدف از این آزمایش این است که بفهمیم آیا ابزارهایی که ما با موفقیت به کاربران قدرت می بخشیم تا محتوای چت را که در Steam تجربه می کنید کنترل کنند یا خیر.»tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن