اپل شروع به ساخت اولین گل سرسبد آی فون در هند

اپل تولید کننده Foxconn شروع ساخت آیفون 11 واحد در یک مرکز در نزدیکی چنای در هند, TechCrunch گزارش اپل برای او

توسط PARINEWS در 5 مرداد 1399

اپل تولید کننده Foxconn شروع ساخت آیفون 11 واحد در یک مرکز در نزدیکی چنای در هند, TechCrunch گزارش اپل برای اولین بار ساخته شده است که یکی از آن بالا ردیف های همراه در این کشور است.

اپل تولید شده است قیمت پایین مدل های آی فون در هند از سال 2017 و گزارش شده است با توجه به حرکت تولید آن بیشتر حق بیمه مدل وجود دارد برای برخی از زمان.

هند دومین بازار گوشی های هوشمند در جهان در سال 2019 جلوتر از ما و دوم تنها به چین است. با توجه به TechCrunchاپل قصد دارد به مقیاس تولید در هند که به نوبه خود کاهش می دهد چه مقدار آن بستگی به چین که در آن بسیاری از آن اپل در حال حاضر ساخته شده است. و در حالی که اپل در صدر حق بیمه بازار گوشی های هوشمند در هند آن تنها حدود 1 درصد سهم از کل بازار گوشی های هوشمند وجود دارد. آیفون قیمت آن را دور از دسترس برای بسیاری از مصرف کنندگان در هند.

فروش به صورت محلی ساخته شده در دستگاه در هند, اپل قادر خواهد بود برای جلوگیری از 20 درصد واردات وظیفه است که هند تحمیل خارجی ساخته شده و الکترونیک. روشن نیست که آیا این دستگاه در حال تولید برای فروش در هند تنها و یا به صورت گسترده تر در سراسر جهان بازار است.

اپل بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر شنبه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن