Assassin's Creed Valhalla جدید وایکینگ ها را تغییر ندهید تا فرمول خیلی

آن بوده است نزدیک به دو سال اما یوبی سافت است که در نهایت آماده سازی برای نسخه جدید Assassin's Creed بازی. Ass

توسط PARINEWS در 23 تیر 1399

آن بوده است نزدیک به دو سال اما یوبی سافت است که در نهایت آماده سازی برای نسخه جدید Assassin's Creed بازی. Assassin's Creed Valhalla صورتحساب به عنوان "نهایی وایکینگ فانتزی" مجموعه نه در fjords اسکاندیناوی اما در مزارع و رودخانه ها از انگلستان در قرن نهم حمله وایکینگ. بازیکنان را در نقش Eivor یک وایکینگ از نروژ به عنوان آنها در تلاش برای رهبری مردم خود را برای ایجاد یک توافق در انگلستان است.

ممکن است جدید نورس مظاهر و برخی تجدید حالت های گیم پلی و ویژگی های اما پس از گذراندن سه ساعت در حال اجرا در اطراف سالن پذیرایی خدای اودین's باز جهان آن را احساس می کند خیلی بیشتر مانند یک تکرار 2018 را Assassin's Creed اودیسه از شدت متفاوت را تجربه کنند.

من قادر به سعی کنید از یک نسخه اولیه از سالن پذیرایی خدای اودینبازی هر دو یک تکه از داستان بازی و کاوش در جهان باز. نسخه ی نمایشی من بازی شد جریان بیش از پارسک به عنوان جریان همه گیر شده و عادی در فرد دست غیر ممکن است. با وجود کسانی که محدودیت های سالن پذیرایی خدای اودین به نظر می رسد کاملا زرق و برق دار; در حالی که ادیسه در حال حاضر مجموعه ای از یک نوار در آوردن یونان باستان به زندگی Valhalla's تفریح انگلستان ممکن است بهترین این سری تا به حال نگاه کرد با نورد زمینه های مه آلود جنگل های زرق و برق دار و غروب.

اگر شما بازی یا ریشه یا ادیسه — قبل دو "مدرن" Assassin's Creed عناوین — پس از آن بسیاری از سالن پذیرایی خدای اودین آشنا خواهد بود با وجود نقشه های جدید. سلاح دنده و درخت مهارت سیستم معرفی شده در ریشه باعث بازگشت در سالن پذیرایی خدای اودینادامه سفارشی سازی و RPG روند که این سری شده است به شرح زیر برای چند سال گذشته البته با چند چین و چروک های جدید. به جای شکارچی (کمان), warrior (غوغا) و قاتل مهارت درختان Valhalla است "گرگ" "خرس" و "کلاغ" درختان که مربوط آزادانه به آن دسته اگر چه آنها کمتر به شدت تعریف شده در بازی های قبلی است.

سلاح های مختلف و زره پوش مجموعه نیز synergize با آن دسته پس از "کلاغ سیاه" مجموعه زره را افزایش اگر شما سرمایه گذاری به شدت در خفا مبتنی بر مهارت در حالی که یک جفت گرگ محور جایزه دریافت خواهد شد اگر شما با تمرکز بیشتر بر روی مهارت های مربوطه.

سالن پذیرایی خدای اودین نیز کمتر بدیهی است که با تمرکز بر یک RPG — برای مثال کمتر وجود دارد تاکید بر آسیب شاخص برای سلاح یا صدک قدرت پردازش برای اقلام (اگر چه هر ضربه ای می کند هنوز هم آسیب تعداد پاپ آپ های سربار). از همه مهمتر نیز وجود دارد هیچ سیستم درست کنه. به جای آن بازیکن باید یک "قدرت جهانی" سطح که بر اساس تعدادی از مهارت های آنها باز شده است. درخت مهارت نیز خیلی بیشتر گره ها را باز کند با افزایشی ارتقاء مانند افزایش به غوغا و یا در بازه زمانی حملات همراه با بزرگتر مهارت های جدید اجازه می دهد تا برای سفارشی تر و مستمر میزان پیشرفت از بستن تمام توانایی های جدید برای درست کردن.

مبارزه نیز تقریبا یکسان به قبلی AC عناوین. بازیکنان باید انتخاب سنگینتر از دو دست سلاح و همچنین سریعتر تک دست محورها و flails و اضافه شدن گزینه دو-خوب بکار بردن سلاح های کوچکتر (من به سرعت در آغوش یک جفت محور که احساس اتصالات به تنظیمات). مانند بازی های قبلی بزرگ وجود دارد تاکید بر مخلوط کردن خود را سبک و سنگین حملات با parries و بلوک به اعزام دشمنان خود را.

اودیسه's توانایی های ویژه سیستم محدود به صورت دکمه که پایین نگه داشتن دکمه سمت چپ ماشه (برای سلاح در بازه زمانی) و یا راست ماشه (برای غوغا) — نیز بازگشت. مورد علاقه های قدیمی مانند اسپارتان ضربه یا چند شات بازگشته اند برای سالن پذیرایی خدای اودین (البته با جدید نورس-الهام نام) اگر چه وجود دارد برخی از گزینه های جدید هم مانند فوق العاده رضایت بخش سریع آتش پرتاب محور.

همچنین تقریبا یکسان به دو بازی گذشته است اکتشاف حلقه در جهان باز. برخی از سری ستونهای هرگز ترک: هنوز هم وجود دارد "رفتن به بالای ساختمان / ستون / بلند شی" به "همگام سازی" و آشکار کردن نقاط مورد علاقه در اطراف نقشه قبل از غواصی به یک غیرممکن نرم عدل یونجه. قطب نما چرخ از ریشه است که هنوز هم در حال حاضر به آرامی هدایت بازیکنان به سمت اهداف جدید است پرنده خود را همراه (این زمان یک کلاغ به نام Sýnin) که بازیکنان می توانید استفاده کنید برای دیده بانی کردن مناطق جدید و علامت دشمنان است.

بازیکنان نیز باید یک وایکینگ longship که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به حرکت جریان انگلستان کامل با این حال شرط Assassin's Creed قایق shanties و گزینه دوم برای خدای جنگ-سبک بازگویی حماسه قصه های جنگ و در حالی که شما سفر. بر خلاف بازی های قبلی هر چند longship است که عمدتا به معنای برای پیمایش و آوردن خدمه خود را برای حمله اتمی به دست آوردن منابع خود را پایه.

مانند اودیسه, سالن پذیرایی خدای اودین ارائه می دهد تعاملی است که اجازه می دهد تا بازیکن را کلید انتخاب در مورد چگونه آنها را مانند آیا برای کشتن رقیب رهبر استخدام یک متحد یا عاشقانه یک همراه و همدم. (و همچنین در اودیسههمه romanceable شخصیت ها در دسترس همکاران برای هر دو نسخه مردانه و زنانه از Eivor.) در جالب بهبود نه تنها می تواند بازیکنان را انتخاب کنید بین مرد و زن به نسخه های اصلی شخصیت Eivor در شروع بازی آنها همچنین می توانند آزادانه سوئیچ بین جنس در هر نقطه ای در گیم پلی.

حتی با تمام کسانی که از عناصر اصلی تا حد زیادی مشابه وجود دارد برخی از جدید و جالب ویژگی های سالن پذیرایی خدای اودین. بازی طول می کشد چند گام به عقب به سمت حق رای دادن را ریشه با بازگشت کلاسیک hidden blade برای ترور. و بر خلاف اودیسهبازیکنان باید توانایی insta-کشتن تقریبا هر دشمن — از جمله برخی از کارفرمایان — تنها با یک ضربه اگرچه اضافی عنصر زمان را با موفقیت به انجام وظیفه است که من قادر به ناخن در تلاش است.

یکی از تغییرات جالب در Valhalla مقیاس برخی از جنگ است. در حالی که قبلی Assassin's Creed بازی باید با تمرکز بر این ایده از این بازیکن به عنوان یک مرد کوچکتر ارتش Valhalla است تاکید بزرگتر جنگ با NPC اصحاب. "حملات" یک کلید جدید عنصر در اینجا; من قادر به از بند باز کردن من longship کامل وایکینگ رزمندگان در برابر غنی شده کلیسا و یا پایه مبارزه در کنار خدمه من در برابر یک گردان از سربازان (که شما می خواهید به نگه داشتن چشم در و احیای در صورت لزوم). حملات لازم نیست: یواشکی بازیکنان هنوز هم می تواند نفوذ, پارکور و چاقو راه خود را از طریق اهداف خود را. اما آنها جالب جدید گزینه است.

یک دیگر "حمله" سطح ساخته شده است که مفهوم در یک ماموریت داستان. وجود دارد من به رهبری یک مقیاس کامل حمله به قلعه, dodging ورق فلش شعله ور از مدافعان که من رهبری یک ناوگان از longboats قبل از مبارزه راه من از طریق پی در پی دروازه بود که به هر یک از نقض می شود ضرب و جرح ram (که قادر به کنترل نیروهای نظامی خود را با جهت). کل ماموریت به اوج خود رسید در یک مبارزه با رئیس نهایی در برابر یک رقیب وایکینگ رهبر که من می تواند به صورت اختیاری ترور با رخنه در اطراف پشت قلعه.

نیز وجود دارد برخی از تغییرات کوچک. نظام سلامت بوده است اصلاحی در سالن پذیرایی خدای اودین: منفعل بازسازی در حالی که از مبارزه با جایگزین شد تعداد مجموعه ای از "جیره" که اجازه می دهد بازیکن برای بازگرداندن یک تکه از زندگی خود را در خواهد شد. کسانی که جیره دریافت پر برداشت فراوان اقلام خوراکی (مانند انواع توت ها و یا قارچ) در سراسر جهان بازی اما آن را می افزاید: ابعاد اضافی برای مبارزه با با دادن بازیکنان یک سیستم جدید برای مدیریت. در معنای عملی به بازیکنان دسترسی به بهداشت بیشتر به معنی مبارزه و برخورد می تواند طولانی تر و دشمنان کشنده تر است.

سالن پذیرایی خدای اودین نیز از ویژگی های آشکار در بازی یادآوری نسبت به این حال و روز قاب روایت (که در آن بازیکنان از لحاظ فنی بازی به عنوان مجموعه ای مدرن و روز شخصیت لیلا حسن که در حال تجربه این خاطرات از گذشته با استفاده از یک دستگاه به نام "Animus"). در سالن پذیرایی خدای اودینبازیکنان هم اکنون می توانید برخورد یک عمدا glitched کردن منطقه ای که در آن فریم خواهد لکنت و اشیاء را به گردش در داخل و خارج از وجود که در آن شما می توانید فعال کردن یک "Animus ناهنجاری" به چالش بکشد. آن را به طور موثر یک کمی سخت تر پارکور اجرا قرار می دهد که بازیکنان مسئول حسن (به جای Eivor) و ارائه می دهد اطلاعات بیشتر در حال حاضر-تاریخ طرح.

نیز وجود دارد انواع دیگر پازل و مینی بازی های پراکنده در اطراف عظیم جهان از جمله جهان کارفرمایان افسانه ای حیوانات و نخبگان "Drengr" رزمندگان برای بازیکنان به دنبال حتی سخت تر از مبارزه با چالش های. وایکینگ نوشیدن مسابقات و "flyting" توهین نبرد مینی بازی به شما اجازه تست ریتم مهارت. حتی ماهیگیری جدید حالت.

بدیهی است که Valhalla وعده داده می شود یک بازی عظیم و آن را سخت را برای هر یک از قضاوت نسبتا مختصر قطعه من ایفا کرده است. (یکی از سالن پذیرایی خدای اودین's بزرگترین ویژگی های جدید — تنظیم وایکینگ حل و فصل است که همچنین به عنوان اصلی سفارشی سازی hub برای Eivor — در دسترس نیست در این نسخه ی نمایشی برای تست کردن.)

اما در هسته خود Valhalla احساس می کند بسیار شبیه به عناوین آمد که قبل از آن که یک چیز بد نیست: هر دو اودیسه و ریشه بودند تازه و عمیق تر طول می کشد کلاسیک Assassin's Creed ، اگر آنچه شما دنبال آن هستید این است که پس از آن سالن پذیرایی خدای اودین را کاملا فراهم است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب