سانتی متر سفارشات تداوم صفحه اصلی نگهبانان' خدمات

بنگلور: چند روز پس از آنکه دولت mulled تسکین خانه سپاه پاسداران از خدمات وزیر B. S. Yediyurappa دستور داده است

توسط PARINEWS در 16 خرداد 1399

بنگلور: چند روز پس از آنکه دولت mulled تسکین خانه سپاه پاسداران از خدمات وزیر B. S. Yediyurappa دستور داده است تا تداوم خدمات بیش از 3000 خانه پاسداران در سراسر کشور.

ریاست جلسه بررسی پیشرفت از صفحه اصلی گروه در دفتر خانه خود را 'Krishnaa' در اینجا دیروز Yediyurappa تمجید از خدمات پلیس و سپاه پاسداران در جنگ علیه مرگبار COVID-19.

درخواست از مقامات برای تقویت CEN (Cyber Crime اقتصادی جرم و مواد مخدر) ایستگاه های پلیس در جریان سناریو که در آن Cybercrimes اقتصادی, تخلفات و فروش ممنوع و مواد مخدر (مواد مخدر) در حال افزایش CM تاکید بر نیاز به آوردن اصلاحات در کار گروه.

کارگردانی مقامات برای ادامه خدمات در منزل پاسداران Yediyurappa گفت: آنها می توان deputed به بخش های دیگر. همچنین این گروه ممکن است در نظر آنها ارسال به سازمانهای خصوصی بیش از حد او اشاره کرد.

دادن اطلاعات در مورد گروه آمادگی برای مقابله موسمی مقامات گفت که 200 SDRF (وزارت امور خارجه در واکنش به این فاجعه زور) پرسنل در حال حاضر تحت آموزش و پس از آموزش آنها می تواند در نظر گرفته برای استقرار در تمام چهار بخش از دولت است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب