رنگ تاج: Rangayana ایجاد آگاهی در همه گیر

DC Abhiram Sankar برای افتتاح در ژوئن 17 میسور/Mysuru: Rangayana محل که زمانی مملو از تئاتر و دوستداران به نظر

توسط PARINEWS در 22 خرداد 1399

DC Abhiram Sankar برای افتتاح در ژوئن 17

میسور/Mysuru: Rangayana محل که زمانی مملو از تئاتر و دوستداران به نظر می رسد از دست داده اند و حساسیت پس از COVID-19 مستند با تئاتر, فعالیت های در حال حاضر. اما در میان این سکوت با هیچ بازدید کننده Rangayana هنرمندان به رهبری مدیر آن Addanda C. Cariappa مطمئن ساخته شده است که مجموعه تئاتر بود و با توجه به زمان برای تمیز کردن مرتب تئاتر غرفه و اسناد و مدارک. همچنین با 'حالت آنلاین' تر شدن دامنه Rangayana بیش از حد را آغاز کرده است digitalising معیار پخش صحنه از زمان آغاز آن.

جدا از همه که در حال انجام است به نگه داشتن خانه تئاتر در تدبیر و Rangayana است و یک گام به سوی ایجاد آگاهی در مورد این بیماری همه گیر با استفاده از رنگ. محل در حال حاضر در حال نقاشی با موضوع 'Kalinga Mardhana توسط لرد کریشنا' تشبیه آن به مقابله با از "کوروناویروس" توسط تاج رزمندگان.

تبعيد Kaliya مخوف چند باشلق دار مار از رودخانه Yamuna توسط لرد کریشنا یکی از محبوب داستان از Bhagavata. Coronavirus که تبدیل به یک کینه جویی برای تمام جهان شده است به تصویر کشیده شده در این نقاشی به عنوان مار سمی Kaliya در حالی که تاج رزمندگان به تصویر کشیده شده به عنوان لرد کریشنا به عنوان تمام خط مقدم کارگران از جمله پزشکان و پرستاران و کارگران بهداشت و دیگران در حال مبارزه با این بیماری همه گیر.

مار سمی Coronavirus به تصویر کشیده شده است به عنوان ایجاد ویرانی در سراسر جهان پس از عبور از دیوار بزرگ چین در حالی که یک تاج جنگجو در این نقاشی یک دکتر است که نگه داشتن گوشی در یک دست و دم مار در سوی دیگر, دیده, رقص بر روی کاپوت شدید Coronavirus.

هنر طراح H. K. Dwarakanath و هنرمند Ranga از Rangayana باید conceptualised گردد و این هنر کار می کند.

صحبت به 'ستاره میسور,' هنر طراح Dwarakanath گفت: "ما از نمایش این آثار هنری در تلاش برای ایجاد آگاهی در مورد این بیماری همه گیر در میان عموم مردم. Coronavirus در قالب مار سمی Kaliya نمایش داده می شود به عنوان ایجاد مشکل برای تمام جهان پس از منشاء آن در چین و عبور از مرزهای خود را برای رسیدن به امریکا و روسیه و انگلستان و اسپانیا و هند و کشورهای دیگر. تاج رزمندگان در حال قرار دادن در حداکثر تلاش برای حفظ این ویروس در خلیج با پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله."

"به دنبال آرامش از مستند ما باید شروع به آماده شدن برای متعدد تئاتر و سایر فعالیت های مرتبط. با این آثار هنری ما در حال تلاش برای انتقال یک پیام به مردم در مورد اهمیت پوشیدن ماسک, حفظ بهداشت شخصی و غیره. همراه با تاج رزمندگان ما نیز باید کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر. این آثار هنری خواهد شد اختصاص داده شده به Mysureans توسط معاون کمیسر Abhiram G. Sankar در ژوئن 17 ساعت 4.30 بعد از ظهر." – Addanda C. Cariappa مدیر Rangayana, Mysurutinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن