Devaraja, Siddarthanagar ایستگاه های پلیس در وضعیت ویران

میسور/Mysuru: پرسنل پلیس که در خط مقدم تاج رزمندگاندر حال حاضر خطر زندگی خود را در حالی که انجام وظایف خود در

توسط PARINEWS در 6 خرداد 1399

میسور/Mysuru: پرسنل پلیس که در خط مقدم تاج رزمندگاندر حال حاضر خطر زندگی خود را در حالی که انجام وظایف خود در Devaraja و Siddarthanagar ایستگاه های پلیس به عنوان هر دو ساختمان در یک وضعیت ویران.

ساختمان ها از Devaraja (Law & Order و جرم و جنایت) و Siddarthanagar (ترافیک) ایستگاه های پلیس بسیار مخروبه و ممکن است سقوط دیر یا زود اگر باران به ادامه بریزید و مانند شب گذشته.

سقف و دیوار از هر دو ایستگاه های پلیس را توسعه داده اند ترک و جلبک تشکیل شده بر روی دیوار به عنوان آنها را جذب آب در طول باران. وسایل برقی مثل چراغ ها و فن ها نصب شده بر روی دیوار و سقف و به عنوان آنها را جذب آب وجود دارد احتمال اتصال کوتاه که ممکن است در نتیجه مرگ و میر ناشی از برق.

Siddarthanagar ترافیک ایستگاه پلیس واقع در نزدیکی Kranthiveera Sangolli Rayanna دایره (Kurubarahalli دایره) است که Nazarbad, Siddarthanagar, Udayagiri, Gayathripuram, Kyathamaranahalli, Chamundi تپه و مکان های دیگر در صلاحیت آن است که بدترین محل در طول باران به عنوان آب راکد در پارکینگ ساخت کل محل slushy.

باران نشت آب از سقف از هر دو ایستگاه های پلیس و قطرات آب می گیرند در سوابق اسناد و رایانه ها باعث بسیاری از مشکلات به پرسنل پلیس در وظیفه. پرسنل پلیس دیده می شود از بین بردن آب از محل هر زمان باران است.

در ضمن Siddarthanagar بازرس ترافیک Basavaraju گفت که وضعیت ویران ساختمان آورده شده است برای اطلاع از این بالاتر مقامات پلیس و فرآورده های ساخته شده برای ساخت و ساز ساختمان های جدید است. فضای مجاور به ایستگاه پلیس شناسایی شده برای ساختمان جدید و اندازه گیری شده است او اضافه شده است.

معاون کمیسر پلیس (DCP) Dr. A. N. Prakash Gowda گفت که بازرسی ویران ایستگاه های پلیس و آوردن آن را به اطلاع پلیس شهرستان کمیسر برای اقدام بیشتر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب