درب-به-درب نوشیدن آب تحویل در از راه دور مناطق شهرستان

MCC همچنین طرح های منحصر به فرد آب جمع آوری مالیات وسایل نقلیه برای بازیابی حق عضویت تومان ارزش. 180 کرور میسو

توسط PARINEWS در 30 خرداد 1399

MCC همچنین طرح های منحصر به فرد آب جمع آوری مالیات وسایل نقلیه برای بازیابی حق عضویت تومان ارزش. 180 کرور

میسور/Mysuru: این Mysuru شهرستان شرکت (MCC) و آب آن را تامین بال وانی Vilas آب کار می کند (VVWW) آماده هستند تا با یک پروژه به عرضه درب-به-درب آب آشامیدنی و همچنین به لوی در انتظار آب مالیاتی از طریق Digitalised نقطه فروش تجهیزات. برای این منظور هشت وسایل نقلیه اختصاص داده شده است اصلاح شده و آماده.

چند منطقه در شهر صورت چند ساله آب آشامیدنی مشکل وجود دارد و نه یک دامنه ایجاد RO (اسمز معکوس) گیاهان و نه تامین آب روزانه به عنوان جاده بسیار باریک. مناطق مانند Udayagiri, Shanthinagar, Kalyanagiri, Rajivnagar, Lingambudhipalya, Nachanahallipalya و اطراف J. P. نگر صورت دائمی آب شرب مشکل است.

هر چند MCC منابع آب به برخی از مناطق بزرگ تامین آب وسایل نقلیه نمی تواند رسیدن به دم-مصرف کنندگان نهایی با توجه به بد و کوچه های باریک. نیز وجود دارد هیچ مکان تعیین شده برای MCC برای راه اندازی RO گیاهان مانند آنها تاسیس در مناطق دیگر با وجود تقاضا های بزرگ.

به سهولت مشکل MCC اتحاد سفارشی شش تاتا Ace Mega وسایل نقلیه و سوار مینی RO گیاهان بر روی آنها. هر خودرو می تواند از 1000 لیتر آب آشامیدنی به هر گوشه و گوشه ای از Mysuru شهرستان و حتی criss-متقابل, در کوچه های باریک و bylanes. درب-به-درب آب آشامیدنی تحویل از طریق این وسایل نقلیه و مردم می توانند با پر کردن آب به ظروف خود را در خانه.

آب جمع آوری مالیات وسایل نقلیه

از جان گذشته برای پاک کردن درآمد در COVID بار MCC خریداری دو دستگاه خودرو به طور انحصاری برای جمع آوری در انتظار آب مالیاتی غرامت است که می ایستد در عظیم تومان. 180 کرور. نام Cauvery و Kabini این وسایل نقلیه مجهز به نقطه فروش ماشین آلات به طوری که آب از مالیات جمع آوری می شود و رسید صادر شده در نقطه.

هر خودرو می تواند هشت نفر از وانی Vilas آب کار می کند و اگر این حق در حال انتظار پس از یک مدت زمان طولانی مانند ارتباطات قطع خواهد شد. قاصر لیست شده است آماده و مسلح با لیست وسایل نقلیه خواهد شد زمین در درب خانه شهروندان به جمع آوری حق عضویت.

وجود دارد بیش از 1,70,000 حقوقی اتصالات آب در Mysuru شهرستان و حدود 15000 اتصالات غیر قانونی. از Rs. 180 کرور در انتظار آب پول مالیات Rs. 46 کرور است بهره غرامت و Rs. 40 کرور در انتظار آب مالیاتی غرامت از بسیاری از نهادهای دولتی است.

مقامات گفت: 'ستاره میسور' که همراه با جمع آوری در انتظار غرامت آنها را نصب متر به صورت غیر قانونی و اتصالات آب و آنها را به حقوقی براکت. هر آب متری تومان هزینه. 1500 و بودجه از تومان. 2 کرور روپیه بوده است تحریم شده توسط MCC به regularise تمام اتصالات غیر قانونی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب