فورد کارکنان درخواست این شرکت برای متوقف کردن ساخت ماشین پلیس

کارکنان داخل فورد خواسته اند این شرکت رهبری برای جلوگیری از ساخت و فروش وسایل نقلیه پلیس با توجه به Jalopnik.

توسط PARINEWS در 19 تیر 1399

کارکنان داخل فورد خواسته اند این شرکت رهبری برای جلوگیری از ساخت و فروش وسایل نقلیه پلیس با توجه به Jalopnik. در پاسخ مدیر عامل شرکت فورد جیم هاکت گفته کارکنان در نامه ای که او فکر نمی کند که آن را "بحث برانگیز که Ford Police Interceptor کمک می کند تا ماموران با انجام کار خود" و فورد را ادامه کسب و کار.

داخلی بحث که فورد را تایید کرد به آستانهمی آید به عنوان کشور گریبانگیر توسط جنبش های ملی برای عدالت نژادی و علیه خشونت پلیس بودند که برانگیخته با کشتن جورج فلوید.

فورد دور و پیشرو خودروساز در آمریکا وقتی که می آید به ساخت و فروش وسیله نقلیه ویژه برای اجرای قانون ساخت تا برخی از دو سوم از بازار است. در حالی که این یک منبع بزرگ از این شرکت درآمد سالانه (که $156 میلیارد دلار در سال 2019) فورد به مدت طولانی نگهداری می شود که آن به طور کلی ترکیب مزایای استفاده از فن آوری های جدید است که در این آزمایش خودروهای پلیس (مانند هیبرید الکتریکی drivetrains برای مثال).

ملی تظاهرات هر چند الهام گرفته اند برخی از فورد کارکنان به تجدید نظر این شرکت در رابطه با پلیس است. موضوع آورده شده است تا در اخیر تاون هال نشست و در حال حاضر کارکنان از جمله سیاه و سفید کارگران که بخشی از فورد اصل و نسب آفریقایی شبکه (FAAN) کارمند منابع گروه را گردش یک نامه درخواست شرکت به "بس توسعه و تولید و فروش سفارشی وسایل نقلیه پلیس و محصولات است."

کارکنان دیگر را پس از امضا بر روی نامه (هر چند که مشخص نیست که چگونه بسیاری از) و آنها می خواهند این شرکت به نوعی از عمل توسط July 15th, با توجه به Jalopnik. "منابع ما می تواند و باید منحرف شود به دیگر اشکال اول و پاسخ ایمنی عمومی" کارکنان نوشت.

به ظاهر بی پایان فیلم خشونت پلیس دستگیر شده در سراسر چند ماه گذشته باعث شده است که یک حساب در برخی از صنایع به ویژه فن آوری. همسایه متوقف شد برنامه ای است که اجازه به کاربران برای ارسال پست به اجرای قانون است. آمازون و حتی اعلام کرد که آن را متوقف خواهد شد اجازه می دهد پلیس خود را به استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره برای یک سال و مایکروسافت ساخته شده است که مشابه تعهد است. این همه آمد و کارکنان در سراسر صنعت فن آوری را صرف سال گذشته هل دادن پشت خود را در برابر شرکت های طرف قرارداد با سازمان های دولتی بیش از حد است.

اما همین می تواند واقعا نمی توان گفت برای صنعت حمل و نقل (برای ذخیره دوچرخه شرکت های که در حال تقسیم نیست) حتی اگر برخی از وحشتناک ترین ویدئوها برای رفتن ویروسی در دو ماه گذشته برجسته معترضان در حال اجرا توسط فورد وسایل نقلیه پلیس.

این یکی از دلایلی است که چرا کارکنان در داخل فورد در حال حاضر این استدلال که این شرکت باید قطع ارتباط آن با پلیس است. "ما نمی توانیم ادعا می کنند برای حمایت از مبارزه با نژادپرستی نظاممند در حالی که تامین و حمایت از سیستم های بسیار که مرتکب خشونت علیه سیاه آمریکایی" گروه نوشت: با توجه به Jalopnik.

آنها ادامه دادند:

در طول تاریخ ما از وسایل نقلیه است که فورد کارکنان طراحی و ساخت استفاده شده است به عنوان لوازم جانبی به خشونت پلیس و سرکوب. ما می دانیم که در حالی که بسیاری از پیوستن به پشتیبانی و یا تامین اجرای قانون با نیت خوب این نژادپرستانه پلیس شیوه که طاعون جامعه ما تاریخی و سیستمیک — سابقه و تداوم سیستم توسط فورد برای بیش از 70 سال — همیشه پس از معرفی فورد اولین پلیس بسته در سال 1950. به عنوان یک غیر قابل انکار بخشی از این تاریخچه و سیستم ما دیر به فکر و عمل متفاوت" در نقش ما در نژاد پرستی.

زمانی که هاکت علنا خطاب به سراسر کشور تظاهرات در اوایل ماه ژوئن گفت: "[t]در اینجا هیچ پاسخ آسان" و فورد است "نه علاقه مند در سطحی اقدامات است." هاکت گفت که "[t]او این است که ما لحظه ای از جلو منجر شود و به طور کامل متعهد به ایجاد این نمایشگاه فقط و فراگیر فرهنگ است که کارکنان ما سزاوار است."

اما در خود نامه داخلی به کارکنان هاکت در دفاع از کسب و کار شرکت ساخت وسایل نقلیه برای پلیس. و او استدلال کرد که فورد پلیس ماشین Suv ها و کامیون ها می تواند آن دسته از افسران پلیس "امن تر و بیشتر پاسخگو" — هر چند بدون رفتن به جزئیات:

مسائل فاکتورها باعث ایجاد پلاک پلیس اعتبار باید چیزی برای انجام با وسایل نقلیه آنها در حال رانندگی. در واقع همانطور که ما تصور آینده قدرت ما متصل وسایل نقلیه دقیق فورد وسایل نقلیه استفاده می شود نه تنها به بهبود افسران توانایی محافظت و خدمت اما نیز ارائه داده است که می تواند به پلیس امن تر و بیشتر پاسخگو. فقط فکر می کنم که قدمت آن به مدل T فورد بیش از 100 سال در خدمت اولین پاسخ دهندگان و رهبری در طول چند دهه به دست آورده شده است توسط شرکت ما در حال توسعه هدف ساخته شده وسایل نقلیه و فن آوری با پلیس و اورژانس سازمان ما را از وسایل نقلیه شماره یک انتخاب است.

هاکت همچنین گفت که در نظر گرفتن دور فورد به خصوص ساخته شده وسایل نقلیه "انجام می شود و آسیب به [افسران پلیس'] ایمنی و ساخت آن را سخت تر برای آنها را به انجام کار خود را."

"این است که چرا با توجه به بینش های جدید و قابلیت های رهبری به اعتقاد من این شرایط ناگوار در حال حاضر فورد با حتی بیشتر فرصت نه تنها به نوآوری و راه حل های جدید بلکه اهرم ما موقعیت منحصر به فرد برای حمایت از گفت و گو و اصلاحات مورد نیاز برای ایجاد جوامع امن تر برای همه" هاکت نوشت.

او تمرکز خود را نامه ای ضمن تشکر از کارکنان برای صحبت کردن اما گفت که فورد تغییر نمی دهد ، "من درک مردم صحبت کردن ذهن خود را به من در مورد این موضوع -- آن را به من کمک کرد تولید این نکته را توضیح دهد که چرا ما در ادامه تعهد ما به نیروهای پلیس در سراسر جهان در مورد اعتماد ما محصولات," او گفت:.

فورد کاهش یافته است به نظر فراتر از هاکت نامه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن