J. K. Rowling است که انتشار یک کتاب جدید فصل های فصل آنلاین به صورت رایگان

J. K. Rowling را تلو تلو خوردن انتشار جدید رمان کودکان به Ickabog بیش از هفت هفته از انتشار این کتاب در فصل ها

توسط PARINEWS در 6 خرداد 1399

J. K. Rowling را تلو تلو خوردن انتشار جدید رمان کودکان به Ickabog بیش از هفت هفته از انتشار این کتاب در فصل های آنلاین و ساخت آن را در دسترس خوانندگان به صورت رایگان.

رولینگ است که میزبانی این Ickabog در یک وب سایت جدید با هر نقطه از "یک فصل (یا دو یا سه)" منتشر شده در یک زمان با توجه به رولینگ توجه داشته باشید. دو فصل اول در دسترس هستند به عنوان خوانده شده در حال حاضر و اگرچه هیچ شرح آنچه در داستان مستلزم این Ickabog به نظر می رسد که بیشتر مشترک با سنتی افسانه ها. تصویر دوردست امپراطوری با اربابان و پادشاهان. اگر چه این ایده به او آمد در حالی که او در نوشتن او را wildly موفق هری پاتر سری که یک چیز از آن نمی باشد.

"آن نیست هری پاتر و آن را شامل نمی شود, سحر و جادو" رولینگ نوشت. "این یک داستان کاملا متفاوت."

این Ickabog به ظاهر به وجود آمد در نمونه رولینگ مد: او آمد تا با ایده "مدت زمان طولانی پیش و خواندن آن را به دو کودکان, فصل هر شب در حالی که من مشغول به کار بر روی آن است." هنگامی که زمان آمد به انتشار این Ickabogکی رولینگ تصمیم گرفت به "قرار دادن یک کتاب برای بزرگسالان به جای آن که چگونه این Ickabog به پایان رسید تا در اتاق زیر شیروانی." در طول همه گیر رولینگ حفر کردن کتاب گفت: از اتاق زیر شیروانی قرار دادن چند نکات جدید در آن تصمیم به انتشار آن به صورت آنلاین.

"این Ickabog یک داستان در مورد حقیقت و سوء استفاده از قدرت" نوشت رولینگ در وب سایت شخصی. "برای ممانعت از یک سوال واضح: ایده آمد به من بیش از یک دهه پیش و پس از آن در نظر گرفته شده به عنوان خوانده شده به عنوان پاسخ به هر چیزی که در جهان اتفاق می افتد در حال حاضر. تم بی انتها هستند و می تواند به هر عصر و یا هر کشور است."

رولینگ نیز درخواست کودکان یا نوجوانان یا بزرگسالان و یا هر کس بار خوانده شده کتاب — به کمک آثار هنری برای داستان. در اطلاعیه پست او اشاره می کند که این یک مسابقه رسمی در حال اجرا توسط اسکولاستیک و مردم ورود می توانید از دیدن آثار هنری خود را در یک نسخه چاپ شده از این کتاب است که به دلیل بعد از این سال. رولینگ نیست دولت اگر مردم کمک آثار هنری را دریافت غرامت برای خود کار می کنند اما قوانین رسمی برای رقابت دولت است که 34 برندگان در مجموع دریافت خواهد کرد "امضا کپی از این کتاب است." مدرسی همچنین اهدای 650 دلار "ارزش کتاب به مدرسه و یا کتابخانه برنده را انتخاب کنید."

"من خواهید بود با دادن پیشنهادات به آنچه به عنوان به قرعه کشی به عنوان ما به همراه اما شما باید اجازه دهید تصورات خود را اجرا وحشی."

پس از این Ickabog's اولیه اجرا آنلاین, اسکولاستیک منتشر خواهد شد آن را در فرمت های سنتی از جمله به عنوان یک کتاب الکترونیکی و کتاب صوتی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب