لگو یک خط جدید از buildable هنر پاپ 'پوستر' شامل آهنین, Darth Vader و بیتلز

لگو خط بعدی از مجموعه ارائه می دهد سازندگان راه های متعدد برای از نو خلق کردن فرهنگ پاپ, آیکون, از جمله Darth

توسط PARINEWS در 11 تیر 1399

لگو خط بعدی از مجموعه ارائه می دهد سازندگان راه های متعدد برای از نو خلق کردن فرهنگ پاپ, آیکون, از جمله Darth Vader و مرلین مونرو.

لگو هنر یک صف از پرتره خلاقیت طراحی شده برای بزرگسالان سازندگان. هر مجموعه ای از ویژگی های کوچک و مهره-اندازه قطعات و بوم که استفاده می کنید به قطعه با هم یک هنر پاپ پوستر.

وجود دارد چهار مجموعه در حال حاضر در لگو هنر ترکیب: اندی وارهول را Marilyn Monroe, پرتره از اعضای بیتلز یک مجموعه شامل نسخه های مختلف از آهن مرد کت و شلوار و یک جنگ ستارگان مجموعه بر اساس محبوب خائنانی.

وجود ندارد فقط یک راه برای ایجاد این پرتره یا لگو می گوید: هر مجموعه ای می تواند reimagined "در تعدادی از راه های مختلف." برای مثال اگر شما خرید Sith مجموعه شما می توانید از نو خلق کردن یکی از سه عضو از سمت تاریک از نیروی: Darth Vader به Darth چکش زدن یا کوبیدن یا Kylo رن. اگر شما خرید Beatles مجموعه یک فرد تنظیم به شما می دهد به اندازه کافی برای ایجاد قطعه یک عضو از گروه و یا خرید چهار نفر از همان مجموعه برای ایجاد هر عضو از بیتلز. برخی از این مجموعه حتی به شما اجازه ترکیب چندین بوم برای ایجاد یک تصویر بزرگتر مانند یک سه گانه طول پرتره از Darth Vader استفاده از lightsaber خود را.

لگو هنر مجموعه 120 $هزینه هر یک و میله میله برای راه اندازی, در آگوست 1st, برای فروشندگان بین المللی و یا سپتامبر 1st, اگر شما زندگی می کنند در ایالات متحده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن