مارک زوکربرگ دفاع دست تهمت سیاست به کارکنان پس از اعتصاب

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل برگزار شد تمدید کنفرانس با کارکنان امروز پرداختن به اتهامات که Facebook اجازه

توسط PARINEWS در 13 خرداد 1399

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل برگزار شد تمدید کنفرانس با کارکنان امروز پرداختن به اتهامات که Facebook اجازه انتخابات اطلاعات غلط و محجبه تبلیغات از خشونت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در حالی که زوکربرگ گفت: او باید ارائه شفافیت بیشتر به کارکنان او ایستاده بود با آنچه که او به نام "خیلی دقیق" ارزیابی از مغلوب ساختن پیشی جستن را پست کرد و گفت: این انتخاب برای جلوگیری از برچسب زدن یا از بین بردن آنها دشوار بود اما درست است.

با توجه به ضبط به دست آمده توسط The Verge, زوکربرگ توضیح داده بودن ناراحت مغلوب ساختن پیشی جستن پست های اخیر که یکی از آنها معترضان هشدار داد که "هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود." اما "من می دانستم که من نیاز به جدا کردن نظر شخصی من ... از ما چه سیاست و اصول از پلت فرم در حال اجرا هستند — دانستن است که تصمیم گیری است که ما ساخته شده بود رفتن به منجر به بسیاری از مردم که بسیار ناراحت در داخل شرکت و بسیاری از رسانه ها انتقاد ما در حال رفتن به دریافت" گفت: زوکربرگ. "به احتمال زیاد این تصمیم وارده است عظیم عملی هزینه برای این شرکت به انجام آنچه که ما فکر می کنم قدم حق است."

Facebook به دنبال یک مسیر متفاوت از توییتر که واقعیت-بررسی دو مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی رای گیری و محدود اعتراض دیدگاهها برای: "ستایش خشونت است." و زوکربرگ تصمیم ثابت کرده بحث برانگیز در میان کارکنان برخی از آنها به صحنه مجازی اعتصاب روز دوشنبه در اعتراض. انعکاس نظرات در هفته گذشته زوکربرگ گفت: انتخاب تایید Facebook تعهد به آزادی بیان. "فرض بر خدمات ما این است که شما باید قادر به می گویند آنچه شما می خواهید مگر اینکه شما باعث خاص آسیب و ما شمردن چه مضرات و سعی کنید برای به اجرا درآوردن آنها. و من فکر می کنم که به طور پیش فرض مناسب است," او گفت:.

زوکربرگ استدلال کرد که سیاست های است که اجازه مغلوب ساختن پیشی جستن پست در مورد تیراندازی نیز محتوای محافظت شده بود که ناراحت کننده اما با ارزش مانند اوایل فیلم از جورج فلوید مرگ در دست افسران پلیس. "من می دانم بسیاری از مردم که فکر می کنم فقط به این دلیل بود که یک چیز دردناک برای دیدن که که به نحوی خوب نبود چیزی که به اجازه می دهد وجود دارد," او گفت:. "این یک جنبه از صدا دادن به مردم است که من بسیار افتخار می کنیم."

برخی از کارکنان در تماس بودند بیشتر دوسوگرا. "چرا باهوش ترین افراد در جهان با تمرکز بر contorting یا چرخاندن سیاست های ما برای جلوگیری از antagonizing مغلوب ساختن پیشی جستن به جای رانندگی موضوع اجتماعی پیشرفت پرسید:" یکی از شرکت کنندگان. یکی دیگر از اشاره به برخی از سردرگمی در مورد اینکه آیا Facebook سر از صداقت مرد روزن بود مشورت. "من فکر نمی کنم آن را احتمالا بزرگ است که ما فوق العاده روشن در مورد اینکه آیا این معاونت از صداقت شد در یک یکپارچگی در تصمیم گیری های مربوط به امور مدنی رای دهندگان سرکوب و اجتماعی خشونت, راست?" او پرسید.

زوکربرگ آیا تماس با رای دهندگان اطلاعات غلط اولویت های کلیدی برای Facebook در ماه های آینده گفت که Facebook را راه اندازی و رای دهندگان "hub" با اطلاعات معتبر شبیه به Facebook را COVID-19 یکی. وی با بیان نگرانی های خاص که بد بازیگران خواهد هدف خاص رای دهندگان با ترسناک اطلاعات در مورد کوروناویروس. "این چیزی است که من نسبتا نگران — که ما در حال رفتن به باید تا حدودی هدفمند تلاش های مختلف مردمی در مناطق مختلف به بحث در مورد هی بزرگ وجود دارد خطر سلامت اگر شما رای دادن در اینجا," او گفت:.

زوکربرگ همچنین گفت که اگر ایالات متحده شاهد یک "دوره طولانی مدت از ناآرامی های مدنی" شرکت ممکن است بازبینی سیاست های خود را بر محدود کردن یا برچسب زدن به پیام های که می تواند در ترویج خشونت است. "ما برخی از رویه ها برای آنچه که ممکن است مانند نگاه," او گفت: با استناد به چه Facebook دسته کشورهای با "جریان درگیری های خشونت آمیز."

و او با انتقاد از وال استریت ژورنال برای مقاله نشان می دهد Facebook نادیده گرفته و تحقیقات در مورد مضر قطبش در پلت فرم آن است. "که قطعه ای از روزنامه نگاری است که من فقط به شدت مخالف با" گفت: زوکربرگ. "ما در مورد مراقبت از این عمیقا و ما را در ادامه مطالعه آن — این بدان معنی نیست که اگر شما یک فرد محقق و یا یک فرد مهندس که هر ایده و یا هر موضوع که شما می آیند تا با و یا هر کاهش شما پیشنهاد ما قصد داریم به این نتیجه است که یکی از سمت راست را انجام دهد."

Facebook است به احتمال زیاد به صورت داخلی بیشتر سوالات در مورد آن واقعیت-بررسی سیاست. دو نفر از کارکنان را علنا استعفا داد بیش از این شرکت را از دست داده و مغلوب ساختن پیشی جستن. اما زوکربرگ به پایان رسید تماس در یک تضمین است که شرکت "خالص تاثیر" در جهان مثبت است. "من باور دارم که ما با توجه به تعداد زیادی از مردم یک صدا است که آنها نمی خواهد که در غیر این صورت," او گفت:. "من فکر می کنم دفاع از توانایی انجام است که اغلب مورد بحث است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب