Mysuru آرایشگران به دنبال کمک های مالی از دولت.

میسور/Mysuru: ضربه COVID-19 مستندشهر سالن زیبایی صاحبان خواست دولت برای اعلام کمک های مالی به آنها را. هیئتی ا

توسط PARINEWS در 22 اردیبهشت 1399

میسور/Mysuru: ضربه COVID-19 مستندشهر سالن زیبایی صاحبان خواست دولت برای اعلام کمک های مالی به آنها را.

هیئتی از دفتر حامل از Mysuru ولسوالی (شهرستان) زیبایی و سالن زیبایی انجمن صاحبان ارسال یاداشت در این زمینه به معاون کمیسر شهردار و MCC کمیسیون در روز شنبه.

اشاره به این که سالنهای زیبایی باید تعطیل در طول دو ماه گذشته با توجه به مستند, انجمن رئیس جمهور وداع Rai گفت که دولت باید گسترش کمک های مالی از Rs.5,000 یک ماه برای هر سالن.

برجسته گرفتاری سالن صاحبان و کارکنان او گفت که آنها روبرو هستند ناگفته سختی در مراقبت از خانواده خود را در غیاب هر گونه درآمد.

و اشاره کرد که کوچک سرو در حال مبارزه برای بقا او گفت که دولت باید از صاحبان ساختمان های که از آن سرو کار هستند به 50 درصد تخفیف در اجاره ماهانه.

این ادعا که زیبایی خدمات بیش از حد یکی از ضروری خدمات وداع Rai گفت که دولت باید به نجات آمده از سالن صاحبان و کارکنان که همه خانم ها با اعلام یک بسته مالی.

حاکی از این است که وجود دارد بیش از 600 کوچک و بزرگ سرو زیبایی در این شهر با بسیاری از زنان شاغل وجود دارد که از خانواده های فقیر او گفت که دولت باید ماهانه اعلام حمایت مالی از Rs. 5,000 برای هر آرایشگر.

زنان در شرکت های کوچک (دانا) مشترک وزیر S. Padmini گفت: بسیاری از زنانی که مسائل مربوط به خانواده هستند و درآمد آنها امرار معاش های در حال اجرا در سالنهای زیبایی. آنها در حال ملاقات با خانواده هزینه های مانند آموزش و پرورش کودکان, خانه, اجاره و.... از طریق درآمد آنها از سرو. اما در حال حاضر با سرو بسته درآمد خود را متوقف کرده اند به طور کامل در طول دو ماه گذشته و به این ترتیب دولت باید برای نجات خود. همچنین دولت های منطقه باید اجازه مشروط افتتاح سرو او خواست.

عضو انجمن Sapna Hiraskar ادعا شده که صاحبان ساختمان شده اند اصرار به سرو به پرداخت اجاره ماهانه و همچنین پرداخت قبوض برق و حتی سالنهای بسته شده اند و برای دو ماه است. دولت باید نگاه به این موضوع و از صاحبان نه به اصرار بر پرداخت اجاره بها و همچنین اعلام تخفیف در صورتحساب برق.

اعضای انجمن Manjula Nazreen و دیگران حاضر بودند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب