همسایه می گوید در جامعه منجر به اجازه می دهد به سیاه و سفید زندگی می کند موضوع بحث بعد از معرض

پس از اعتراض گسترده بیش نژادپرستانه اعتدال سیستم های همسایه شکل دهی مجدد سیاست های خود در چگونه آن جوامع مقابل

توسط PARINEWS در 22 خرداد 1399

پس از اعتراض گسترده بیش نژادپرستانه اعتدال سیستم های همسایه شکل دهی مجدد سیاست های خود در چگونه آن جوامع مقابله با بحث های نژادی و عدالت است.

در ایمیل ارسال شده به جامعه منجر در روز پنج شنبه به دست آمده و با آستانهدرب به طور خاص به کارگردانی منجر به اجازه می دهد بحث های گسترده تر جنبش به صورت سیاه و سفید زندگی می کند. "روشن مکالمات مربوط به نابرابری نژادی و سیاه زندگی ماده مجاز در همسایه" شرکت گفت: جامعه منجر می شود. "در همان زمان آن را حیاتی است که تمام مکالمات باقی می ماند مدنی — صرف نظر از این موضوع."

این شرکت همچنین وعده داده شده برای پردازنده های جدید منجر به راه به نمایندگی از بیشتر دیدگاه از یک منطقه داده می شود. "ما نیاز به اطمینان حاصل شود که تمام محله را که منجر آوردن چشم اندازهای که منعکس کننده کامل تنوع محله" ایمیل توضیح داده شده است.

خدمت به عنوان مدیران فردی از جوامع منجر شده است در خط مقدم درگیری های اخیر بیش از بحث های نژادی و عدالت مسائل بر روی پلت فرم — اغلب با کمی هدایت روشن از این شرکت رهبری است. اما این آخرین حرکت می کند ممکن است روشن کردن برخی از این ابهامات ارائه دستورات صریح در مورد نحوه رسیدگی به موضوعات حساس و حمایت بیشتر منابع آمده است.

در سراسر جهان تظاهرات علیه خشونت های پلیس را بیرون آورده بدترین در برخی از جوامع همسایه. خود شرکت اسمی پشتیبانی از سیاه و سفید زندگی می کند اما گزارش اخیر از شرف و Buzzfeed, در میان دیگران نشان داد مسیه مبارزه به عنوان خاص جوامع عقب رانده برابر اعتراض اطلاعیه ها و خصومت گسترده به بحث نژادی عدالت ساخته شده از کاربران احساس ناخوشایند.

اما در یک پست وبلاگ در پنجشنبه همسایه مدیر عامل سارا راهب صومعه متعهد به ارائه بیشتر صریح دستورالعمل در مورد چگونه به وزش علیه نژاد پرستی. صریح و نژاد پرستی است که در حال حاضر ممنوع تحت پلت فرم جامعه رهنمودهای اما شده است وجود دارد کمی راهنمایی در مورد چگونه به حرکت زیرکانه تر مسائل مطرح شده توسط تظاهرات اخیر.

"ما بهتر است آموزش همسایگان ما در چیست — و — اجازه داده بر روی پلت فرم ما رسم یک شرکت خط در برابر نژادپرستانه رفتار و از بین بردن نظرات و کاربرانی که نقض قوانین" راهب گفت: در پست.

که تلاش خواهد شد شامل یک رویکرد قوی تر به جامعه اعتدال — به طور خاص در برابر نظرات نژادپرستانه و یا رفتار. راهب نیز وعده داده شده به ارائه منابع بیشتر و پشتیبانی به منجر که "کار به حفظ عمران و تولیدی مکالمات در همسایه."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن