'پوشیده نیست ، صاحبان فروشگاه ها را نمی خواهد انجام کسب و کار با شما

میسور/Mysuru: از نظر افزایش تعداد COVID-19 موارد در شهر میسور اتاق بازرگانی و صنعت (MCCI) تصمیم گرفته است برای

توسط PARINEWS در 24 تیر 1399

میسور/Mysuru: از نظر افزایش تعداد COVID-19 موارد در شهر میسور اتاق بازرگانی و صنعت (MCCI) تصمیم گرفته است برای مقابله و انجام کسب و کار با افرادی که با پوشیدن ماسک.

رئیس سابق فدراسیون کارناتاکا اتاق های بازرگانی و صنعت (FKCCI) Sudhakar S. شتی که با صدور بیانیه ای در اینجا دیروز گفت: "ما تا به حال بزرگترین سنبله در COVID-19 موارد مثبت در Mysuru با 151 موارد گزارش شده امروز (13 ژوئیه) و مرگ و میر رسیده است 37. امروز (July 13), Mysuru گزارش 6 مرگ و میر بالاترین تا کنون. با در نظر گرفتن این قبر وضعیت MCCI تصمیم گرفته است برای انجام کسب و کار با افرادی که با پوشیدن ماسک."

"من می خواهم به اصرار تمام معامله گران محلی و بازرگانان و صاحبان فروشگاه ها به دنبال این آموزش بدون شکست است. آنها نیاز به درخواست و تشویق مشتریان خود را به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله. قبل از ورود به فروشگاه خود را در محل همه کارکنان خود و مشتریان باید به نمایش حرارتی با استفاده از دستگاه غربالگری و شستن دست های خود را با sanitizers. ما باید به دنبال 'ماسک کسب و کار حکومت به طور موثر برای کنترل گسترش بیماری" او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن