تالار کافه مخلوط کاملا شایان ستایش بازی پازل برای سوئیچ و موبایل

علاوه بر اعلام یک نسخه جدید از کلیپ ضربه محکم و ناگهانی و یک بازی که در آن هیولا جیب بچه ها کمک قلم مو دندان ه

توسط PARINEWS در 28 خرداد 1399

علاوه بر اعلام یک نسخه جدید از کلیپ ضربه محکم و ناگهانی و یک بازی که در آن هیولا جیب بچه ها کمک قلم مو دندان های خود را امروز شرکت گوگل همچنین اعلام کرد شایان ستایش بازی پازل جدید به نام کلیپ کافه میکس. آن را به عنوان یک توصیف "free-to-start" تجربه برای هر دو تلفن همراه و نینتندو سوئیچ که در آن بازیکن می تواند به استخدام گوگل برای ساخت خود را در کافه. پیچ و تاب است که به منظور خدمت ظروف برای بار اول شما باید برای تکمیل یک پازل است.

در اینجا راه اندازی اولیه و حسن نیت ارائه میدهد نینتندو:

شما به عنوان پازل کامل برای ساخت در کلاس جهانی از کافه شما موانع مانند حبه قند dollops از خامه و گوجه فرنگی! استفاده از مهارت های پازل خود را به آنها را روشن و استخدام کمک گوگل را در کافه مهارت های اضافی دلربایی! در علاوه بر این به کافه مهارت های هر یک کلیپ از کارکنان دارای تخصص. مطابقت با گوگل تخصص با غذا یا نوشیدنی شما در حال ساخت برای پاداش در پازل.

به نظر می رسد سرگرم کننده اما مهم تر از آن است که به شدت با یک کتاب داستان-مانند هنر سبک و خوب لمس مانند کافه لباس برای هر هیولا. حتی بهتر از آن را بسیار به زودی: تالار کافه میکس راه اندازی خواهد شد در ژوئن 23.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب