روز استقلال ساده حوادث رنگارنگ توسط کودکان مدرسه

میسور/میسورو: در میان گسترش همه گیر مرگبار COVID-19، Independence Day هفتاد و چهارمین جشن روز استقلال که توسط

توسط PARINEWS در 27 مرداد 1399

میسور/میسورو: در میان گسترش همه گیر مرگبار COVID-19، Independence Day هفتاد و چهارمین جشن روز استقلال که توسط اداره منطقه در شهر برگزار شده بود، دیروز یک امر ساده بود، هر گونه برنامه های فرهنگی و مشارکت کودکان مدرسه را به خود می اندازد.

وزیر منطقه S.T. Somashekar پرچم ملی در زمین های رژه نور مشعل در Bannimantap بالا بردارد.

سوماشکار که در این مناسبت صحبت می کرد گفت که حاکمان میوسر، دهه ها پیش مفهوم "اتما نیربهار" را آغاز کرده بودند که امروزه بسیار درباره آن صحبت می شود، تا از همه جهات کارناتاکا به خود اعتماد کند.

با اشاره به این که نخست وزیر نارندرا مودی از طریق مفهوم 'آتا نیربهار' با موضوع 'آوازی برای محلی' مصمم است که کشور را به معنی واقعی خود را متکی باشد، Somashekar حفظ کرد که کشور در حال پیشرفت سریع تحت رهبری مودی است.

برجسته کردن مشارکت های از mysore Maharajas در حالی که، او گفت که تأسیس لامپ های میوور، میوور کاغذ سازی در بهدراواتی، HAL، میوور لاک و رنگ ها، کارخانه ٔ صنایع چوب های کوچک، می شکر در ماندیا، ایستگاه تولید برق شیوانامودرا و صنایع بزرگ دیگر و راه اندازی موسسات برتر مانند دانشگاه میوسر و بانک دولتی میوور همه نمونه هایی از چشم انداز میوسر ماهاراجاس هستند.

یک دعوت کننده دیروز تحت اسکن حرارتی توسط کارکنان بهداشتی در محوطه رژه بانمنتاپ قرار دارد.

سوماشکار با توجه به این که میسورو به خاطر دستاوردهایش نام و شهرت جهانی کسب کرده است، گفت که این ولسوالی به الگویی برای کشور در رابطه با توسعه تبدیل شده است.

در این بخش، "اداره ولسوالی" با اشاره به مراقبت COVID-19 در این منطقه گفت: اداره ولسوالی آمادگی کامل برای درمان افزایش تعداد بیماران مثبت COVID-19 دارد.

وی با اشاره به اینکه بیش از 23 بیمارستان در حال ارائه مراقبت COVID-19 هستند، گفت: 38 مرکز مراقبت COVID در منطقه و خوابگاه ها، مدارس مسکونی و مدارس برای هدف استفاده شده است.

او با اشاره به اقدامات امدادسیل گفت که دولت برای خانه های آسیب دیده به طور کامل، Rs.3 lakh برای خانه های آسیب دیده 75 درصد و Rs.50،000 برای خانه های آسیب دیده 15 تا 25 درصد، Rs.50،000 اعلام کرده است. Somashekar با بیان اینکه شرکت مسکن راجیو گاندی به خاطر امداد رسانی به این منطقه 14.14 کرور تحریم شده است، گفت: دولت برای تامین هر گونه شرایط اضطراری، Rs.5 کرور را به منطقه اختصاص داده است. او بیشتر گفت که 49 اردوگاه امدادی در سراسر منطقه میسورو راه اندازی شده است.

با تأکید بر این که اداره ولسوالی ها، با یادگیری از تجربه قبلی، اقدامات احتیاطی و ایمنی زیادی را در پیش روی سیل ها از جمله انتقال مردم از مناطق آسیب پذیر به نقاط امن تر انجام داده بودند، گفت که این اقدامات در جلوگیری از تلفات و کاهش خسارات تا حد زیادی کمک کرد.

علامت گذاری این رویداد، Somashekar منتشر شد سه رنگ بالون. همچنین، چندین نفر بهبود یکجا به جنین انجامید.

M.R. Bhavana of Morarji Desai Residential School at Bherya in K.R. Nagar taluk, who scored high marks (611/625) in SSLC was presented a Rs.10,000 cheque and an appreciation certificate in the occasion.

وزیر منطقه S.T. Somashekar، که مجوز M.R. Bhavana از Morarji Desai مدرسه مسکونی در K.R. Nagar برای نمره 611/625 مارک در SSLC، دیده می شود ارائه چک برای Rs.10،000 به عنوان شهردار Tasneem، MLAs G.T. Devegowda و Tanveer سایت و ZP رئیس جمهور پاریمالا شیام نگاه کنید.

پیش از این، وزیر "سُماشکار" گارد افتخار را از KSRP، CAR، DAR و دیگر بال های پلیس دریافت کرد. با توجه به COVID-19، هیچ ارائه فرهنگی توسط دانش آموزان مدرسه وجود دارد. با این حال، از تمام کسانی که در این رویداد حضور داشته اند خواسته شده بود که به طور اجباری ماسک صورت بپوشند و تحت غربالگری حرارتی قرار بگيرند. همچنین این رویداد نگهداری از دور فیزیکی را دید.

شهردار تسنم، ام ال اس گی.ت. دِوگوودا، تانوِر سایت، ال ناگِندرا، ام.ال.سی ماریتِبِبگوودا، رئیس جمهور ZP، پریماله شیام، معاون کمیسر آبیارام گ سانکار، کمیسر پلیس شهر دکتر چاندراگوپتا و دیگر مقامات حضور داشت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن