دولت دولت. دفاتر ثبت بیش از 90 درصد کارکنان حضور در Mysuru

میسور/Mysuru: در پی دولت با صدور بخشنامه درخواست همه کارکنان خود را به بازگشت به کار از آوریل 19, تقریبا تمام

توسط PARINEWS در 30 اردیبهشت 1399

میسور/Mysuru: در پی دولت با صدور بخشنامه درخواست همه کارکنان خود را به بازگشت به کار از آوریل 19, تقریبا تمام دولت ادارات دولتی در این شهرستان ثبت شده بیش از 90 درصد کارکنان حضور امروز.

این Taluk دفتر MCC MUDA, RDPR کشاورزی و دیگر دولت تخته و شرکت ها و شبه دولتی در دفاتر دیدم به طور متوسط حضور و غیاب کارکنان.

اکثر ادارات دولتی محرومیت ضروری آنهایی که بسته شد بعد از این اتحادیه دولت اعلام کرد در سراسر کشور COVID-19 مستند در هفته آخر ماه مارس است. بعد از آن در اوایل این ماه دولت با صدور بخشنامه درخواست یک درصد خاصی از کارکنان در تمام بخش ها برای حضور در اتاق.

در حال حاضر, پس از کاهش مستند 4.0 محدودیت مطابق با این مرکز دستورالعمل, دولت, رئیس, منشی, T. M. Vijayabhaskar دیروز (18 مه) با صدور یک بخشنامه از تمامی کارکنان دولت (100 درصد) متعلق به تمام کادر (گروه A, B, C و D) خدمت در تمام بخش های انجمن و شرکت های شبه دولتی و سایر ادارات دولتی به بازگشت به کار.

بر این اساس امروز بسیاری از کارکنان محرومیت چند بازگشت به کار. اما دفاتر متعدد شاهد تعداد کمتر از هنگامی که در مقایسه با روز قبل از آن.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن