وجود دارد بیشتر در جریان انتخاب از همیشه — چرا قیمت بالا رفتن?

یوتیوب تلویزیون دیروز اعلام کرد که این می تواند به بالا بردن قیمت آن 30 درصد به 65 میلیارد دلار در هر ماه. Fub

توسط PARINEWS در 12 تیر 1399

یوتیوب تلویزیون دیروز اعلام کرد که این می تواند به بالا بردن قیمت آن 30 درصد به 65 میلیارد دلار در هر ماه. FuboTV دنبال کرد و در مدت کوتاهی پس از اعلام افزایش خود قرار داده است که پایین ترین لایه از این سرویس در $60. این دوره برای اولین بار از اینترنت-جریان تلویزیون — یکی از ارزان نوآورانه کابل جایگزین — و چه می آید بعدی است که به دنبال یک کل خیلی بیشتر مانند سنتی کابل خدمات وعده داده شده آن را به جای... با قیمت برای مطابقت با.

بیش از حد بالا اینترنت خدمات تلویزیون شد و قرار است برای نجات ما از محدود بسته نرم افزاری و گران قیمت از سنتی کابل. بزرگ شرکت های اینترنتی مانند گوگل و پلی استیشن و Hulu swooped به نجات کنندگان از کهنه تلویزیون خدمات Comcast و AT&T با برنامه های بهتر و سنگ پایین قیمت گذاری که به نظر می رسید تقریبا بیش از حد خوب درست باشد.

معلوم است در آن بود.

آخرین دور از افزایش قیمت ها نیست و بدون سابقه. قیمت عمده هر جریان خدمات شده است به طور پیوسته افزایش بیش از چند سال گذشته در فراز و نشیب به عنوان خدمات از کانال های بیشتری اضافه شده و یا مواجه با واقعیت های خشن از افزایش هزینه های حمل و نقل برای آنهایی که آنها در حال حاضر ارائه.

به دنبال بازگشت از آن آسان است برای دیدن چگونه ما به اینجا رسیدیم. نگاهی به یوتیوب تلویزیون برای مثال آغاز شده است که در سال 2017 در 35 دلار در ماه ارائه دسترسی به ABC, CBS, Fox, NBC و حدود 35 کانال های کابل. در سال 2018 قیمت بالا رفت و به 40 دلار در هر ماه به عنوان یوتیوب مجبور به پرداخت برای پوشش علاوه بر این از کانال های جدید از WarnerMedia مانند TBS, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن, سی ان ان و شبکه کارتون. قیمت بالا رفت و دوباره به 50 دلار در سال 2019 به عنوان یوتیوب تلویزیون اضافه شده کشف صف از کانال و یک بار دیگر در این هفته برای $65 با علاوه بر این از ViacomCBS شبکه.

شما می توانید آهنگ های مشابه افزایش قیمت ها در طول سال برای خدمات دیگر مانند Hulu (که زنده تلویزیون سرویس رفت و از $39.99 در سال 2017 به 55 دلار در ماه نوامبر سال 2019) و یا AT&T در حال حاضر (که به عنوان راه اندازی DirecTV در حال حاضر برای $35 در سال 2016 و در حال حاضر هزینه های $55 برای ارزان ترین طرح).

یا PlayStation Vue که ارائه پایین ترین لایه طرح برای 30 $در هر ماه سعی در بالا بردن قیمت بیش از زمان برای پوشش هزینه های, اما در نهایت مجبور به تعطیل به طور کامل در سال گذشته با توجه به "گران محتوا و شبکه معاملات" از تلویزیون پرداخت میباشد.

بین سنتی کابل و اینترنت خدمات بیشتر وجود دارد تلویزیون رقابت از همیشه. اما به جای استفاده از خدمات اینترنت کار به درایو قیمت پایین با ارائه جایگزین بهتر به کابل در یک قیمت پایین تر قیمت ها به طور پیوسته بالا رفته بیش از چند سال گذشته است.

مشکل نهفته است در این واقعیت است که همه این شرکت ها — اینترنت تلویزیون و کابل به طور یکسان — واقعا مبارزه با یکدیگر برای حفظ قیمت پایین. آنها در حال مبارزه با ارائه دهندگان محتوا مانند ViacomCBS دیزنی WarnerMedia, NBCUniversal, فاکس, شرکت, و, کشف, که مجوز از حقوق به درجه کانال های خود را به ارائه دهندگان کابل مانند Verizon و یوتیوب تلویزیون. و آنها فراموش نمی خواهم به مجوز محتوای خود را ارزان.

یوتیوب تلویزیون Fubo Hulu و بقیه ممکن است بخواهید پیشنهاد خود را, اصلی, با قیمت پایین, اما آنها در رحمت از حمل و نقل هزینه. این رقابت ها که مهم نیست چه YouTube و Hulu شارژ — و یا حتی آنچه مطلوب و Verizon FiOS شارژ — اما آنچه ViacomCBS و دیزنی با مجوز محتوای هزینه های.

FuboTV

هنگامی که ارائه دهندگان کابل و حامل آیا اختلاف قیمت (حمل اختلافات) ارائه دهندگان به طور کلی بسیار کمی رجوع در مبارزه کوتاه از امتناع از حمل آن ایستگاه در همه در یک, شرکت, بازی مرغ که در آن مصرف کنندگان همیشه از دست بدهند.

بنابراین حتی به عنوان تعدادی از تلویزیون های خدمات شات تعداد کانال اصلی صاحبان تبدیل شده است بیشتر و بیشتر تثبیت در طول سال از طریق ادغام و ادغام. به عنوان یک نتیجه وجود دارد کمتر و کمتر رقابت که در آن شمارش: در حامل های جانبی که مجموعه قیمت.

خدمات جریان قادر به جلوگیری از این کار برای یک بار در شروع: کسانی که enticingly قیمت پایین دسته بودند از زمانی که حمل و نقل هزینه ها کمتر بود و شرکت هایی مانند گوگل یا سونی می تواند استطاعت برای اجرای خدمات خود را در نرخ پایین تر از بازگشت در حالی که آنها ساخته شده است تا یک پایگاه مشتری. اما زمان از دست رفته بر روی این واقعیت تلخ است که آن را تقریبا غیر ممکن است به واقع ارائه قیمت آن طولانی مدت است.

مشكل این است که حامل نیز نمی مانند تقسیم کردن مطالب خود را. اگر شما WarnerMedia شما می خواهم را ترجیح می دهند که از Hulu و گوگل پرداخت برای تمام کانال های خود را نه فقط دو یا سه است که آنها می خواهند به پیشنهاد, که بدان معنی است که این شرکت ها در نوبه خود باید به اتهام مصرف کنندگان با هزینه های اضافی.

در یک دنیای کامل, شما قادر خواهد بود برای انتخاب کانال های شما می خواستم یک چک لیست و پرداخت فقط برای کسانی که کانال های خاص. و در حالی که برخی از جریان خدمات موفق به ارائه یک جداجدا سفارش داده شده تلویزیون — مهمترین Sling TV که تقسیم اولیه آن بسته به زنجیر آبی و زنجیر نارنجی گروه مختلف با ترکیب اولیه — حتی کسانی که به طور موثر همان طور منظم کابل بسته نرم افزاری.

برای بیشتر قسمت ها, جریان, خدمات تلویزیون شده اند قادر به مذاکره راه خود را خارج از بسته نرم افزاری سیستم که تحت سلطه به طور منظم کابل برای سال. یوتیوب تلویزیون اضافه شده است بیشتر کانال ها با هر افزایش قیمت در طول سال اما آنها بوده است و اجباری شده: هیچ راهی برای انتخاب کردن از جدید ViacomCBS کانال ها و پرداخت قیمت پایین تر. همه پرداخت برای کانال های آنها نمی خواهند به عنوان حامل اهرم در محتوای تقاضا برای بسته نرم افزاری کانال های مردم را می خواهید.

این آخر خط برای جریان, خدمات, هر چند با وجود این واقعیت است که آنها مجبور شده اند به همان محتوا و قیمت مدل به عنوان رقبای سنتی خود را. جریان اینترنت هنوز هم ارائه می دهد مقدار زیادی از مزایای برای کمک به رقابت با کابل به طور منظم. آن را بسیار آسان تر برای شروع و توقف در هر زمان بنابراین شما فقط می توانید با عضویت در زمانی که خود را نشان می دهد مورد علاقه یا ورزش فصول اتفاق می افتد. آنها کار بر روی طیف گسترده ای از دستگاه ها و نیاز نیست هر منسوخ کابل جعبه استفاده کنید. و آنها را می توان از هر نقطه با اتصال به اینترنت به عنوان نیاز به متصلند خطوط کابلی. خدمات اینترنت نیز تمایل به بهتر رابط کاربر و بیشتر مجهز به مقابله با پردازش مدرن مانند ساخته شده در dvr ها و یا توصیه های شخصی.

اما برای همه است که آن را تغییر نمی کند این واقعیت است که همه از اینترنت خدمات تلویزیون هنوز هم مجبور به تکیه بر همان گران قیمت حامل هزینه سیستم است که کابل به طور منظم می کند. تنها تغییر واقعی است که در حال حاضر قیمت در حال شروع به منعکس کننده که.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن