یوتیوب رفع خطا که حذف نظرات انتقادی حزب کمونیست چین

یوتیوب می گوید آن را آغاز کرده است و رفع خطا در آن اعتدال سیستم که ناشی نظرات حاوی برخی زبان چینی عبارات انتقا

توسط PARINEWS در 7 خرداد 1399

یوتیوب می گوید آن را آغاز کرده است و رفع خطا در آن اعتدال سیستم که ناشی نظرات حاوی برخی زبان چینی عبارات انتقادی از چین حزب کمونیست (CCP) به طور خودکار حذف شده است.

این موضوع بدان معنی است که نظرات حاوی عبارات "共匪" ("کمونیست راهزن") و "五毛" ("50-درصد, پارتی") حذف شد از سایت در یک ماده از ثانیه. سابق عبارت است توهین قدمت آن به چین, ملی, دولت, در حالی که دومی موهن زبان عامیانه برای کاربران اینترنت پرداخت می شود برای دفاع از CCP از نقد آنلاین. سرچشمه آن از این ادعا این است که این کاربران در حال پرداخت چینی 50 سنت در هر پست.

یوتیوب گفته The Verge که این موضوع که ایجاد می شود نظرات حاوی این عبارات به حذف شود و تا به حال ثابت شده است برای تعدادی از این نظر اما آن است که هنوز هم در حال بررسی عمیق علل خطا نشان می دهد شرایط دیگر هنوز هم ممکن است تحت تاثیر قرار. در آستانه's آزمون, نظرات حاوی دو عبارت بالا دیگر حذف شده از پلت فرم.

این حذف شدند پرچم توسط کاربران به عنوان اوایل ماه اکتبر سال گذشته اما یوتیوب تنها ارائه یک پاسخ رسمی به این مشکل پس از آن گزارش شد در روز گذشته توسط آستانه.

اگر چه این شرکت مقصر این حذف در یک خطا در آن "اجرای سیستم های" آن است توضیح داد که چگونه این خطا به دست می آمد. یک سخنگو گفت در آستانه تنها که حذف نمی شد و در نتیجه از هر گونه تغییر به یوتیوب را اعتدال سیاست است این شرکت با تکیه بر آن سیستم های خودکار بیش از هر زمان به تازگی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس بنحوی که اتوماتیک حذف متصل هستند.

اما افزایش اعتماد اتوماتیک نظر فیلتر نمی خواهد توضیح دهد که چرا نظرات حاوی این عبارات می شد حذف شده شش ماه پیش قبل از همه گیر آغاز شد. این حذف نیز به نظر می رسد به خصوص عجیب و غریب داده یوتیوب ممنوع است در چین به این شرکت هیچ انگیزه ای برای سانسور anti-CCP نظرات.

یک فرضیه این است که شرایط در سوال اضافه شد به یوتیوب خودکار فیلتر به عنوان یک نتیجه از اقدام هماهنگ توسط نرم افزار-CCP کاربران که ممکن است توده-گزارش این شرایط باعث نوعی از پاسخ خودکار است که اضافه شده و آنها را به پلت فرم را فیلتر.

شده اند وجود دارد مشابه نمونه از خطاهای مرموز با pro-CCP تعصب ظاهر می شود در گوگل سیستم های خودکار قبل از. سال گذشته در هنگ کنگ تظاهرات گوگل ترجمه به طور خلاصه ترجمه انگلیسی عبارت "بسیار غمگین به دلار هنگ کنگ تبدیل شدن به چین" به چینی ساده شده که به عنوان خوانده شده (به زبان انگلیسی) با عنوان "خیلی خوشحال برای دیدن دلار هنگ کنگ تبدیل شدن به چین است." گوگل بی سر و صدا این موضوع را ثابت بدون ارائه هر گونه اطلاعات به علت.

بدون توضیح رسمی سیاستمداران در ایالات متحده از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افتاده در داستان و استفاده از آن برای متهم کردن یوتیوب شرکت گوگل از یک نرم افزار-چین تعصب. برای سال در حال حاضر کاخ سفید تحت فشار قرار دادند یک پیام است که ما با تکنولوژی شرکت های سانسور محافظه کار صداها و مغرضانه علیه جمهوری خواه سیاست.

گوگل خود را طولانی و پیچیده در تاریخ چین با شرکت نشان از آن خوشحال, در زمان, به سانسور اطلاعات در راه است که مطابق با خواسته های CCP. مهمترین شرکت توسعه سانسور نمونه اولیه موتور جستجو شناخته شده به عنوان پروژه سنجاقک برای بازار چین است. آن را هرگز از راه اندازی و گوگل گفت: جلسه کمیته قضایی مجلس سنا در سال گذشته که آن را به حال خاتمه پروژه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de