خرید کتاب زبان اصلی

عدم توانایی خرید نسخه‌های الکترونیکی کتاب‌ از سایت‌های مرجع، یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های دانشجویان، پزش

توسط PARINEWS در 25 آذر 1399
عدم توانایی خرید نسخه‌های الکترونیکی کتاب‌ از سایت‌های مرجع، یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های دانشجویان، پزشکان، محققان و علاقه‌مندان به خواندن کتاب‌های زبان اصلی در ایران است. با آنکه بسیاری از این کتاب‌های الکترونیکی در سایت‌های ایرانی موجود و قابل خرید و یا دانلود هستند، اما کتاب‌های بیشماری نیز وجود دارند که نسخه‌های اصلی آن‌ها را تنها در سایت‌های خارجی مانند آمازون می‌توان یافت و خبر بد اینکه دسترسی و خرید از این سایت‌ها در داخل ایران به سادگی امکان‌پذیر نیست. برای خرید کتاب زبان اصلی از این سایت‌ها باید از درگاه‌های مخصوص استفاده کرده و اولین شرط داشتن یک حساب ارزی و مسترکارت است که هر کسی آن را ندارد.
خرید کتاب زبان اصلی
خرید کتاب زبان اصلی

خرید کتاب زبان اصلی با ایران پیپر

فروشگاه کتاب زبان اصلی با در نظر گرفتن این موضوع و در جهت برطرف کردن مشکلات مربوط به خرید کتاب‌های الکترونیکی زبان اصلی از سایت‌های خارجی، ایده جالبی را پیاده کرده است. این سایت کتب زبان اصلی را از سایت‌های مختلف موجود خریداری و آن‌ها را در آرشیوی در سایت خود قرار داده است. بنابراین برای دانلود و یا خرید این کتاب‌ها دیگر نیازی به داشتن حساب ارزی و طی کردن مراحل پیچیده نخواهید داشت. خرید کتاب زبان اصلی الکترونیکی به سادگی خرید از یک فروشگاه آنلاین است.

مراحل خرید کتاب زبان اصلی از ایران پیپر

ایران پیپر به سه روش‌ کتاب‌ زبان اصلی را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد:

۱٫ دانلود کتاب به صورت کاملا رایگان:

هم اکنون در حدود ۶ میلیون نسخه الکترونیکی از کتاب‌های زبان اصلی، در سامانه دانلود مقاله و کتاب ایران پیپر (به آدرس https://iranpaper.ir ) موجود است. از میان این لیست بلند بالا، تعداد زیادی به صورت رایگان در دسترس هستند و شما می‌توانید بدون پرداخت کوچک‌ترین هزینه آن‌ها را دریافت کنید. برای این کار کافی است نام کتاب مورد نظرتان را در بخش جست و جو وارد و از منوی کشویی گزینه کتاب‌های رایگان را انتخاب کنید و کتاب مورد نظرتان را با کلیک کردن بر روی گزینه جست و جو پیدا کنید.

۲٫ خرید مستقیم کتاب زبان اصلی:

این روش مربوط به کتب زبان اصلی است که در سایت وجود دارند، اما در آرشیو رایگان نمی‌توان به آنها دسترسی پیدا کرد. این کتاب‎ها را نیز به همان روش قبل جست و جو و اینبار از منوی کشوی به جای کتاب‌های رایگان، گزینه سایر کتاب‌ها را انتخاب کنید. با اینکار می‌توانید کتاب مورد نظرتان را در صورت موجود بودن در سایت خریداری کنید.

۳٫ سفارش خرید کتاب زبان اصلی:

چنانچه کتاب مورد نظر شما در آرشیو ۶ میلیونی سایت ایران پیپر موجود نبود، می‌توانید آن را سفارش دهید تا تیم ایران‌پیپر در کمتر از ۱۲ ساعت در اختیار شما قرار دهد. برای این کار در قسمت سفارش کتاب و سپس سفارش جدید کلیک کردن و فیلدهایی که در مورد مشخصات کتاب از شما پرسیده شده را پر کنید و در آخر کتاب مورد نظرتان را ثبت درخواست کتاب کنید. بلافاصله پس از ثبت سفارش شما، گروه ایران پیپر کتاب را پیدا کرده، قیمت آن را تخمین زده و به شما اعلام می‎کنند. اکنون شما می‌توانید با پرداخت هزینه به کتاب مورد نظرتان دست پیدا کنید.

از مزایای ایران پیپر نسبت به دیگر سایت‎ها اطلاع دارید؟

ایران پیپر تمام تلاش خود را کرده است تا بتوانید به ساده‌ترین روش و با کمترین قیمت کتاب‌هایی که نسخه‌های الکترونیکی آن‌ها در ایران موجود نیستند را در اختیار کاربران قرار دهد. ایران پیپر تمام کتب الکترونیک را با ۹۵ درصد پایین تر از قیمت موجود در سایت مرجع به فروش می‌رساند. به عنوان مثال فرض کنید کتاب با تبدیل دلار به تومان مبلغی برابر با ۴۰۰ هزار تومان داشته باشد، ایران پیپر این کتاب را تنها با ۱۴ هزار تومان هزینه در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر این تمام کتب زبان اصلی ارائه شده توسط ایران پیپر با همان کیفیتی که در سایت مرجع یافت می‌شوند، ارائه می‌شود. لینک منبع
آخرین مطالب