یوتیوب اکتیویژن همکاری در نهایت منجر به Call of Duty قطره

The Call of Duty لیگ (CDL) امروز اعلام کرد که شما به زودی قادر خواهید بود برای به دست آوردن پاداش در بازی و یا

توسط PARINEWS در 30 اردیبهشت 1399

The Call of Duty لیگ (CDL) امروز اعلام کرد که شما به زودی قادر خواهید بود برای به دست آوردن پاداش در بازی و یا "قطره" برای تماشای CDL پخش و سرپرستی لیگ به نظر می رسد به اذیت کردن که قطره در راه هستند و همچنین. این اطلاعیه به شرح زیر اکتیویژن بلیزارد و یوتیوب را چندین ساله معامله را در ماه ژانویه اعلام ساخته شده است که متعلق به گوگل پلت فرم های ویدئویی منحصر به فرد جریان شریک برای اکتیویژن esports لیگ.

برای به دست آوردن پاداش شما را به تماشای زنده مسابقات در CDL سایت یا Call of Duty برنامه همراه در حالی که خود وارد سایت شوید اکتیویژن حساب با توجه به CDL یک پست وبلاگ. این پاداش شامل تیم نشانها اسپری و متحرک کارت و آنها خواهید بود کراس پلت فرم.

وجود ندارد هر جزئیات خاص فقط هنوز در مورد آنچه ممکن است در آینده برای سرپرستی لیگاما در اینجا جیر اذیت کردن که نوعی از پاداش در راه خود را برای مسابقات در روز جمعه:

سرپرستی لیگ ارائه شده قطره زمانی که آن جریان به طور انحصاری در حرکت یا کشش ناگهانی پس از آن نمی تواند تعجب آور باشد برای دیدن قابلیت های مشابه ارائه شده و دوباره در حال حاضر که لیگ پخش در یوتیوب. و ندای وظیفه و سرپرستی (با فرض بلیزارد بازی نیز گرفتن قطره) نمی شود در واقع اولین عناوین به استفاده از یوتیوب قطره از ویژگی های حماسه — بازی های رایگان ارائه شده Fortnite لوازم آرایشی برای تماشای Fortnite جام جهانی در یوتیوب در ماه ژوئیه گذشته.

فراتر از اکتیویژن قطره اند موفق انبوه ابزار برای کمک به هموطنان esports سنگین وزن بازی ضد شورش ایجاد اعتیاد به مواد مخدره برای آینده آن تاکتیکی تیرانداز Valorantکه در حال حاضر در مرحله بتا. شورش در ابتدا به بتا به انتخاب تعدادی از مردم شده است و به آرامی دادن کلید های بیشتر از طریق قطره به بینندگان که لحن به Valorant جریان است. طرفداران تلاش برای به دست آوردن آرزو بتا دسترسی به Valorant تماشای یک چشم آبیاری 334 میلیون ساعت بازی در ماه آوریل است.

بعید به نظر می رسد که Call of Duty لیگ و سرپرستی لیگ می کنید چنین مقایسه اعداد را با خود پاداش در بازی به عنوان ضد شورش بود ارائه دسترسی به یک مقدار بیشتر در تقاضا بتا بازی منتشر نشده. اما این قطره می تواند تشویق طرفداران بیشتر به لحن به زنده مسابقات برای دریافت برخی در بازی استفاده نا مشروع.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب