9 بهترین مانیتور فشار خون شما می توانید در خانه

در حال حاضر 26 درصد از جمعیت جهان مبتلا به فشار خون-مشکلات مرتبط با سلامت[1]و این رقم سرسام آور برآورد شده است

توسط PARINEWS در 20 تیر 1399

در حال حاضر 26 درصد از جمعیت جهان مبتلا به فشار خون-مشکلات مرتبط با سلامت[1]و این رقم سرسام آور برآورد شده است برای افزایش در سال های آینده با توجه به ابهام از شرایط Covid-19 ایجاد کرده است. برای بسیاری از مردم بهترین مانیتور فشار خون را تبدیل به یک راه برای مبارزه با استرس و اضطراب است که همراه با فشار خون بالا. برای دیگران این دستگاه های هوشمند به عنوان یک ابزار مناسب برای نگه داشتن فشار خون خود را در چک.

در هر صورت این جور جامع تجهیزات پزشکی است که باید برای هر خانه به خصوص در این ناشناخته pandemic روز. اگر شما به دنبال برای یک مناسب فشار خون مانیتور خود را و یا شما عزیزان در این مقاله شما را در خرید مناسب برای سلامتی بهتر است.

هر آیتم در این لیست از بهترین مانیتور فشار خون شده و دستچین شده با دقت بر اساس معیارهای مهم. در حالی که برخی از آنها در حال حاضر ساخته شده آمازون لیست بهترین فروشندگان دیگران برجسته شده است در وب سایت های مختلف سلامت. من گرفته ام به شانه را از طریق همه آنها را به پیدا کردن بهترین انتخاب برای شما با توجه به توانایی خود را به فروشگاه خوانش پشتیبانی از دو کاربران و ارائه های صوتی خوانش در زبان های مختلف.

1. Duronic BP مانیتور

این Duronic نظارت بر فشار خون مناسب برای هر دو صفحه اصلی و حرفه ای استفاده کنید. با استفاده از این اندازه گیری فشار خون دستگاه شما می توانید فوری و نتایج دقیق تنها با یک لمس. بازو کاف با اندازه طیف وسیعی از 22-42 سانتی متر کاملا متناسب در بازو.

این مانیتور دارای یک ال سی دی بزرگ که به ارائه BP نتایج در یک فونت بزرگ پس از آن است که به راحتی قابل خواندن برای افراد مسن. شما می توانید آن را در جعبه محکم نگه دارید و دستگاه را امن و محافظت شده توسط بسته بندی آن را در آن داده شده کیسه. آن را نیز همراه با نصب باتری.

کلیک کنید برای خرید این مانیتور!

2. نسل گارد BP مانیتور

تبلیغات

بسیار پیچیده BP مانیتور توسط نسل گارد طراحی شده است برای ارائه به مشتریان سهولت و راحتی. با پیشرفته روش اندازه گیری این دستگاه به شما اطمینان ترین نتایج. نه تنها شما می توانید فشار خون خود را با این, اما شما همچنین می توانید به روز رسانی در مورد هر نامنظم بودن ضربان قلب را از طریق ضربان قلب سنج.

همچنین این اقدامات فشار خون بالا سطح و به شما هشدار فورا در مورد بی نظمی. این حافظه به یاد بیاورید از ویژگی های است که فروشگاه های قبلی خود نتایج آن را می توانید ذخیره تا 90 خوانش.

کلیک کنید برای خرید این مانیتور!

3. LOVIA BP مانیتور

مدیریت فشار خون تبدیل شده است آسان و ممکن است برای هر کس از طریق LOVIA BP نظارت بر. از طریق آن اندازه دقیق سیستم شما می توانید اقامت تا به روز با فشار خون خود را. این ظرفیت برای ذخیره اندازه گیری پرونده دو نفر و هر فرد می تواند نگه دارید تا 120 اندازه گیری های ذخیره شده بر روی دستگاه. خود ال سی دی بزرگ باعث می شود آن را ممکن است برای شما را به خواندن این نتایج را با سهولت. کاف از این دستگاه دارای محدوده اندازه 22-40 سانتی متر است و می توان به راحتی در اطراف بازو.

کلیک کنید برای خرید این مانیتور!

4. بیشتر کالاهای نظارت بر فشار خون

این جمع و جور و مدرن مانیتور فشار خون است فوق العاده آسان برای استفاده و کمک می کند تا شما در حفظ فشار خون خود را در چک. با کمک آن یک دکمه شما می توانید خود را بررسی فشار خون و نبض فورا. شما می توانید به اشتراک گذاری این دستگاه با یک دوست خود را به عنوان به خوبی به عنوان آن می تواند ذخیره اطلاعات پزشکی بیش از یک نفر است.

تبلیغات

ال سی دی صفحه نمایش نتایج در اندازه اعداد. آن می آید با یک کیسه سیاه و سفید است که شما می توانید استفاده کنید به آن را ذخیره کنید. علاوه بر این از چهار باتری AAA کامل این پزشکی بسته است.

کلیک کنید برای خرید این مانیتور!

5. BOVKE نظارت بر فشار خون

این مانیتور فشار خون است کارآمد و موثر در مدیریت فشار خون خود را. این دستگاه همراه با یک طراحی منحصر به فرد دو صفحه نمایش مانیتور. این ظرفیت برای ذخیره 100 خوانش های مختلف کاربران و در نتیجه می توان برای مدت زمان طولانی.

علاوه بر آن comfit کاف را به راحتی جا بر روی بازوی خود را و آسان برای قرار دادن. به عنوان یک پاداش شما دریافت دو بسته های اضافی از چهار باتری AAA با این دستگاه. همه شما باید انجام دهید این است که به جای این مدت طولانی باتری در این دستگاه و آن را آماده رفتن است.

کلیک کنید برای خرید این مانیتور!

6. BIOLEVER BP مانیتور

این BIOLEVER BP نظارت دقیق و قابل اعتماد و آسان برای استفاده است. ال سی دی نمایش نتایج خود را در اندازه اعداد و شما می توانید گوش دادن به نتایج خود را با آن زنده پخش صدا از ویژگی های. دو کاربر می تواند با استفاده از این دستگاه و صرفه جویی در خود را در فشار خون.

تبلیغات

یک فشار دکمه را قادر می سازد به شما برای چک کردن فشار خون خود را به سرعت. بعلاوه کاف است که مناسب برای مکان های اطراف بازو و متناسب با اسلحه با 8.7-16.7 اینچ دور. طراحی شده با هدف به شما ارائه رضایت BP مانیتور دارای 1 سال گارانتی.

کلیک کنید برای خرید این مانیتور!

7. LAZLE BP مانیتور

این LAZLE BP مانیتور مشهور است برای آن فوق العاده-ال سی دی بزرگ که باعث می شود آن ایستادگی کردن در میان تمام دستگاه های دیگر. فونت و کیفیت بالا روی صفحه نمایش شما را قادر به خواندن این نتایج را با سهولت. آن شب حالت شما می توانید فشار خون خود را هر زمان که شما می خواهید. پیشرفته اندازه گیری تکنیک به شما اجازه مدیریت فشار خون خود را با دادن به شما نتایج دقیق.

همچنین, آن است که به اندازه کافی حساس به انتخاب کنید تا هر گونه بی نظمی در سلامت شما خواهد شد به شما به روز رسانی به موقع. با استفاده از این دستگاه شما می توانید فشار خون خود را سطح در نیمی از یک دقیقه و مطمئن باشید خود بهبود سلامت.

کلیک کنید برای خرید این مانیتور!

8. PARAMED BP مانیتور

این PARAMED BP نظارت بر عملکرد کارآمد و صرفه جویی شما بدون هیچ زحمتی از رفتن به پزشکان با ارائه خدمات با کیفیت شما در صفحه اصلی. مزایای استفاده از این دستگاه در حال شمارش. آن داخلی سیستم است که توانایی برای ذخیره داده های پزشکی از دو کاربران و موجب صرفه جویی تا 120 خوانش. صدای پخش خواهد شد به عنوان خوانده شده خود را يافته و باعث می شود روند بررسی BP آسان تر برای افراد با نیازهای مختلف. این دستگاه ایده آل برای آریتمی تست به عنوان به خوبی.

تبلیغات

کلیک کنید برای خرید این مانیتور!

9. KONQUEST BP مانیتور

KONQUEST BP مانیتور یک قطعه از تجهیزات مدرن است که تسهیل خواهد شد به شما در چک کردن فشار خون خود را در سطح. این دستگاه ایده آل برای استفاده در خانه به عنوان آن را می دهد نتایج دقیق ترین. آن را با چهار AA بالا-کارکرد باتری. به منظور به شما کمک کند با عملیات پیشرفته این دستگاه آن را به یک کتابچه راهنمای دقیق است که شما در هر مرحله.

این دستگاه طراحی شده است در حالی که دستورالعمل های WHO در ذهن است. دو کاربر می تواند به طور جداگانه ذخیره سابقه پزشکی خود را در این دستگاه با اطلاعات اضافی مانند زمان و تاریخ پس از آن آسان تر برای شما به نگه داشتن چشم در سلامت خود را.

کلیک کنید برای خرید این مانیتور!

افکار نهایی

مدیریت سلامت خود را در خود صدا ممکن است یک وظیفه دلهره آور اما با کمک فشار خون مانیتور آن را آسان تر شده است. کاربران دیده می شود بهبود سلامت کلی خود را به عنوان آنها احساس آرامش و آرام پس از استفاده از این دستگاه است. هر یک از این بهترین مانیتور فشار خون خود را با ویژگی های مدرن خواهد اطمینان حاصل شود که شما در پیدا کردن تعادل و صلح از ذهن است که شما نیاز دارید.

بیشتر در حفظ فشار خون سالم سطح

عکس های اعتباری: Hush Naidoo از طریق unsplash.comtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن